50000 TL FreeDOS laptop önerisi

Bütçe
50000
45 bin bandı için eğer oyun amaçlı alıyorsanız ve sürekli taşıma gibi bir derdiniz yoksa kesinlikle en iyi cihaz diyebilirim. İçiniz rahat olsun hiç endişe etmeden alabilirsiniz.

Katana serisi muadillerine göre kötü.Eğer üst segment bir cihaz almıyorsanız MSI önermem.
Peki ya Asus rog strix serisi alınır mı:

Son düzenleme:
Peki ya ASUS ROG STRIX serisi alınır mı?

Alınabilir ama Nitro 16 daha fiyat/performans bir ürün diye düşünüyorum. Alacağınız cihazda önceliğiniz neler olarak? Mesela pil ömrü, taşınabilirlik veya yüksek performans gibi... Siz neye öncelik veriyorsunuz?

Alınabilir ama Nitro 16 daha fiyat/performans bir ürün diye düşünüyorum. Alacağınız cihazda önceliğiniz neler olarak? Mesela pil ömrü, taşınabilirlik veya yüksek performans gibi... Siz neye öncelik veriyorsunuz?
Yani en önemlisi çok uzun ömürlü bir şey olması aslında bir de performans tabi çok da pahalı olmadan

Linkini şöyle bırakayım dostum. Kafana takılan bir şey olursa sorabilirsin.

@Nixist ya benim Nitro'su olan bir arkadaşım var soğutmadan ve kasa kalitesinden menteselerden falan memnun değil öyle problemler olur mu ki.
Hangi Nitro modeli olduğuna göre değişir durum, Nitro 16 gayet kaliteli ve iyi soğutmaya sahip.

Geri
Yukarı