55 bin TL'ye kadar 16-17.3 inç ekranlı Gaming laptop önerisi

Başlıkta belirttiğim üzere F/P oranı yüksek mümkünse 17.3, değilse 16 ekranlı bir laptop bakıyorum.
Önerisi olan arkadaşları yorumlarını bekliyorum.
Strix g16 pişman etmeyecektir. Ürünlerin sayfalarında özellikle display bilgileri eksik olabilir. Kagit ustunde baksan aoruslar da ucuz görünür 300hz yazar ama detayı yoktur.

Başlıkta belirttiğim üzere F/P oranı yüksek mümkünse 17.3, değilse 16 ekranlı bir laptop bakıyorum.
Önerisi olan arkadaşları yorumlarını bekliyorum.
Bu arada g17 modeli 70k verirsen ve boyut problem değilse, işlemci, display, soğutma, kalite anlamında nitro ya 5 basacaktir. G16 da daha kompakt f/p bir çözüm olur.

Not: Almışsın sonradan gördüm. Güle güle kullan.

Bozdan vardı bir de Acer satıcısı. İkisi zaten satıcılar.

Helios Neo 16 aldım. Hem küçük, ağır ve ekranı 16:10 karemsi. Şarjı da 45 dk sonra bitiyor. Şarjdan çektiğin an Excel dosyası açarken bile yavaşlıyordu. İade edip kurtuldum.
Sağlamdır belki ama ben memnun kalamadım. Gigabyte alacaktım stokda bitti. Bulamazsam mecburen ya katana alacağım ya da Monster.
Gigabyte 2024 model aorus 16x ya da 17x modeli olmadıkça almazdım. Monster ve casper i bir kenara ayırıyorum:) Katana vereceğiniz paraya bağlı. Yanlış hatırlamıyorsam ekran kartı watt değeri düşük seri.

Son düzenleme:
Zaten 17" olan bitti 15" olan var stokda. Şimdiki 17'ler eski 15 inçlerden bile küçük. Eski 15" ASUS 41 cm geliyor yeni 17'ler 39,5.Helios 36 civarıydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı