550 TL'ye kadar mekanik klavye önerisi

Sans9714

Centipat
Daha fazla  
Merhaba 550 TL'ye kadar fiyat performans bir mekanik klavye arıyorum. YouTube'da tüm kanallar tüm klavyeleri çok övüyolar güvenemedim buraya geldim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ben yakın zamanda 615 TL'ye Redragon K565R-1 rudra almıştım Outemu gaote Blue swicht hiçbir sıkıntısı yok şu an RGB değil Rainbow ama modları var öneririm.

Hocam Rainbow klavyeler kötü mü? Işıklandırma olarak soruyorum. RGB de renkler hep değişiyor ya Rainbow'da tek renk oluyor. Çok sıkıyor mu aynı renkler?
Ben yakın zamanda 615 TL'ye Redragon K565R-1 rudra almıştım Outemu gaote Blue swicht hiçbir sıkıntısı yok şu an RGB değil Rainbow ama modları var öneririm.

Hocam Rainbow klavyeler kötü mü? Işıklandırma olarak soruyorum. RGB de renkler hep değişiyor ya Rainbow'da tek renk oluyor. Çok sıkıyor mu aynı renkler?

Ona göre bütçem az Rainbow alacağım.

öneriniz için teşekkürler ama ben daha önceden beridir kırmızı switch kullandığım için mavi switche hiç alışamıyorum dediğiniz modelin kırmızı switch hali var mıdır acaba?

Gamepower o bütçede önermiyor çoğu kişi swichden dolayı ilk başta Warlock compact almıştım F tuşu çalışmıyordu.

Hocam bir fotoğraf atma şansınız var mı? Hem merak ettim hem de konu sahibi beğenir belki.

İnternette var şu an durum müsait değil maalesef.

Geri
Yukarı