550 TL'ye kadar mekanik klavye önerisi

Bütçe
500 veya 550

Samet1509

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
INTEL I5 11400F - ASUS DUAL RX6600 8G - PRIME H510M-K - Kingston 500GB SSD - 16GB
Merhaba fiyatlar artmadan klavye almak istiyorum bir sorum var. Bazı klavyelerde örnegin W tuşunun yazısı siliniyor bu hepsinde olur mu? Olmaz ise yazıları silinmeyen klavye önerin.
Bu klavye iyi midir?

Son düzenleme:
@BorsaKaplani888 hocamin attigini veya sizin attiginiz klavyeyi alabilirsiniz ikisi de iyidir. Dierya hakkinda sorunuz varsa cevaplayabilirim DK61SE modelini kullaniyorum, tus sayisi disinda farklari yok. Ek olarak Sarftech T60 burada daha ucuz isimleri farkli sadece, fiyat olarak cok fark yok ama Amazon'dan alirsaniz 30 gun iade hakkiniz olur.

@BorsaKaplani888 hocamin attigini veya sizin attiginiz klavyeyi alabilirsiniz ikisi de iyidir. Dierya hakkinda sorunuz varsa cevaplayabilirim DK61SE modelini kullanıyorum, tus sayisi disinda farklari yok. Ek olarak sarftech T60 burada daha ucuz isimleri farkli sadece, fiyat olarak cok fark yok ama Amazon'dan alirsaniz 30 gun iade hakkiniz olur.

Bende dierya DK61SE almayı düşünüyorum tavsiye eder misin nasıl klavye.

Bende dierya DK61SE almayı düşünüyorum tavsiye eder misin nasıl klavye.
Ederim, güzel ben memnunum. Tek sıkıntısı rgb değil, açıkçası çok umurumda değil ama sadece tek bir renk oluyor klavye. Beyazını alırsanız mavi, siyahını alırsanız yeşil. En azından rengi değişse güzel olurmuş.

Ederim, güzel ben memnunum. Tek sıkıntısı RGB değil, açıkçası çok umurumda değil ama sadece tek bir renk oluyor klavye. Beyazını alırsanız mavi, siyahını alırsanız yeşil. En azından rengi değişse güzel olurmuş.

Brown Switch'te siyah Rainbow'ya da RGB olması lazım ama diğerlerinde dediğin gibi.

O dierya DK61e olması lazım RGB olanın brown Switch nasıl peki hissiyatı ve sesi falan.
Yok hocam SE modeli. Ama o da TR'ye gelmiyormuş zaten. Hissiyatı güzel, yumuşak ama red gibi değil bastığınızı hissediyorsunuz. Jixian switch vardı sanırım. Mekanik olduğu için doğal olarak sesi yüksek çıkıyor. Blue ile kıyaslarsanız az çıkıyor.

Screenshot_2023-07-19-19-59-48-296_com.android.chrome.jpg

Yok hocam SE modeli. Ama o da TR'ye gelmiyormuş zaten. Hissiyatı güzel, yumuşak ama red gibi değil bastığınızı hissediyorsunuz. Jixian Switch vardı sanırım. Mekanik olduğu için doğal olarak sesi yüksek çıkıyor. Blue ile kıyaslarsanız az çıkıyor.

Brown Switch'in sesi red Switch'e yakın diyorlardı bende Blue var kulaklık olmasa hiç çekilmez.

Geri
Yukarı