60 kg spor yapan vücut için haftalık 400 TL'ye sağlıklı ve kilo aldıracak besin programı önerisi

Bertyy

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben 17 yasında, 180 boyunda, 60 kilo zargana bir gencim. Yaklasık 2 aydır spor yapıyorum. Haftalık 400 TL'ye hem saglıklı hem de bana kilo aldıracak şekilde nasıl beslenebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Evinde pirinç olduğunu umarak bu ton balığını yaptigin pilavlara katarsan protein alimini buyuk oranda karsilarsin arti olarak cevre marketlerde kampanya kovala tavuk al.

Yağ alımını karşılamak için kuruyemis tuket islenmis yaglardan uzak dur gelisimini mahveder.

Ogunlerine yeşillik katarsan sindirim sistemin rahatlar daha cabuk acikirsin pazarda kilosu 5 10 liradir rokanin alirsin 1 kilo seni 1 hafta goturur zaten.

Son olarak şekerden uzak dur aldigin 1 gram şeker bile sindirim sisteminin calisma duzenini bozuyor cunku sistem seker>yag mantigiyla calisiyor buna dikkat et.

Son düzenleme:

Evinde pirinç olduğunu umarak bu ton balığını yaptigin pilavlara katarsan protein alimini buyuk oranda karsilarsin arti olarak cevre marketlerde kampanya kovala tavuk al.

Yağ alımını karşılamak için kuruyemis tuket islenmis yaglardan uzak dur gelisimini mahveder.

Ogunlerine yeşillik katarsan sindirim sistemin rahatlar daha cabuk acikirsin pazarda kilosu 5 10 liradir rokanin alirsin 1 kilo seni 1 hafta goturur zaten.

Son olarak şekerden uzak dur aldığın 1 gram şeker bile sindirim sisteminin calisma duzenini bozuyor cunku sistem seker>yag mantigiyla calisiyor buna dikkat et.

Peki günde kaç öğün yemem lazım bunlardan.

Arkadaş haklı. Günde 100 TL bile etmiyor. Günde 50 TL ile karnınızı doyuramazsınız.

Max 500 TL'ye çıkartabilirim haftalık.

Yulaf, ekmek makarna 😀

Makarna yağ yapar diyorlar ileride sıkıntı yaşarmışım diye duydum.

@Bertyy makarna iyi bir protein, kalori ve karbonhidrat kaynağı. Zaten 60 kilosun, kilo almalısın.

Şu an bana kilo verdircek her şeyi yersem okey midir peki?

Son olarak şekerden uzak dur aldığın 1 gram şeker bile sindirim sisteminin calisma duzenini bozuyor cunku sistem seker>yag mantigiyla calisiyor buna dikkat et.

Bir de ton balığından ne kadar katıcam pilava direk bir konservemi.

@Bertyy makarna iyi bir protein, kalori ve karbonhidrat kaynağı. Zaten 60 kilosun, kilo almalısın.

Bir de ben şu an klasik shake tarifini kullanıyorum süt muz yulaf bal onun yararı veya zararı olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı