6000 TL Oyun Bilgisayarı

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen al o sistemi bence :matrix: Tane monitör takmayacaksın değil mi? Her oyunda en az 70fps max 300 :neo: çıkabilir.

Strix ekran kartı çoklu ekranlar içindir diye bir tabir kullanmak yanlış olur. Strix ekran kartında GPU 65 dereceye gelmeden fanlar çalışmaz. O yüzden kutunun üzerinde 0 dB yazıyor. Yani 65 dereceye kadar ekran kartı tamamen sessiz.
Bu ise çok gereksiz bir uygulama. Sadece fanlar için bir dünya ekstra para ödemek saçma oluyor.
@Hardwell hocam sisteminizin son halini yazar mısınız? Değiştirilmesi gereken parçalar var diye düşünüyorum.

Strix ekran kartı çoklu ekranlar içindir diye bir tabir kullanmak yanlış olur. Strix ekran kartında GPU 65 dereceye gelmeden fanlar çalışmaz. O yüzden kutunun üzerinde 0 dB yazıyor. Yani 65 dereceye kadar ekran kartı tamamen sessiz.
Bu ise çok gereksiz bir uygulama. Sadece fanlar için bir dünya ekstra para ödemek saçma oluyor.
@Hardwell hocam sisteminizin son halini yazar mısınız? Değiştirilmesi gereken parçalar var diye düşünüyorum.

Hemen düzeltip veriyorum.

Güncel...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı