7.500 TL sistem önerisi

Bütçe
7.500 belki 8000 olabilir

BloodHooper

Picopat
Daha fazla  
Sadece LoL oynamak için sistem toplamak istiyorum. 7.500 TL ile ortalama veya ortalamanın altı bir bilgisayar toplanabilir mi? Toplanabilirse hangi parçaların olması gerekir? Yardımcı olursanız söylerseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece LoL oynamak için sistem toplamak istiyorum. 7.500 TL ile ortalama veya ortalamanın altı bir bilgisayar toplanabilir mi? Toplanabilirse hangi parçaların olması gerekir? Yardımcı olursanız söylerseniz sevinirim.
İkinci elden başka şansınız yok. Yaşamakta olduğunuz şehri söylerseniz sahibinden bakalım.

Düzce.

Bu arada laptop falanda olabilir benim için çokta problem değil.
7500TL'lik bir laptop ile çok acı çekersiniz benden söylemesi. Ayrıyeten bir setup buldum ne yazık ki ekran kartı yok fakat lol oynayabilirsiniz. İleride ekran kartı ve işlemci değiştirmeniz gerekebilir. En azından AM4 DDR4 bir anakart üzerinde bir sistem. Düzce'de ikinci el parçalar çok az ve pahalı garip bir şekilde.

Bu kasayı zorlayın;

8000TL'ye sadece kasa olan bir ilan;

7500TL'lik bir laptop ile çok acı çekersiniz benden söylemesi. Ayrıyeten bir setup buldum ne yazık ki ekran kartı yok fakat lol oynayabilirsiniz. İleride ekran kartı ve işlemci değiştirmeniz gerekebilir. En azından AM4 DDR4 bir anakart üzerinde bir sistem. Düzce'de ikinci el parçalar çok az ve pahalı garip bir şekilde.

Bu kasayı zorlayın;

8000TL'ye sadece kasa olan bir ilan;
7500TL olan satılmış galiba, ama satılmadıysa direk almayı planlıyorum eğer satıldıysa diğer ryzen 3 lü sistemi alıcam. son sorum bu bilgisayarı aldıktan sonra hangi parçasını yükseltmem gerekli?

7500TL olan satılmış galiba, ama satılmadıysa direk almayı planlıyorum eğer satıldıysa diğer ryzen 3 lü sistemi alıcam. son sorum bu bilgisayarı aldıktan sonra hangi parçasını yükseltmem gerekli?
Tamamen duruma göre değişiklik gösteren bir konu fakat, ilk sistemde ekran kartı almanız gerekli olacaktır ilerleyen durumlarda. Her iki sistem için ssd ve ram yükseltmeleri yapmanız aşırı gerekli diyebilirim. 8gb ram ne yazık ki artık yetersiz geliyor, ssd'ler depolama olarak küçükler ve günümüz oyunları git gide çok yer kaplamaya başladılar, iki sistemdeki işlemciler ise günümüz oyunları için yetersiz. Tavsiyem ikinci sistemi alıp yıl bitmeden 2x16gb olacak şekilde 32gb ram almanız ve en az 1TB bir ssd almanız olacaktır. İşlemci ve Ekran kartını ise günümüz oyunlarını oynamak istediğiniz vakit değiştirmeniz mantıklı olur çünkü halihazırda LoL ve Valorant oynatacak bir sistem.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı