Steam 7 Days to Die 6 dolar!

wednesday

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Şimdi diyeceksiniz ki bu oyun TL iken çok ucuzdu evet ucuzdu eğer ekibiniz varsa bu fiyata bile değer. İndirimden sonra oyun zam yiyecek 1.0 sürümü çıkacak diye değerlendirin bence.

Screenshot_2024-04-22-23-30-32-021_com.valvesoftware.android.steam.community-edit.jpg

Şimdi diyeceksiniz ki bu oyun TL iken çok ucuzdu evet ucuzdu eğer ekibiniz varsa bu fiyata bile değer. İndirimden sonra oyun zam yiyecek 1.0 sürümü çıkacak diye değerlendirin bence.

Eki Görüntüle 2176111

Vaybe arkadaş 15 TL'ye 2'li paket alıp bana hediye etmişti bunu görünce üzdü.

Grafikleri ne kadar kötü olsa da oyun çok güzel bu fiyata hala değer bence, solo çok sarmayacaktır ama birkaç arkadaşınız varsa çok zevkli oluyor.

Bence kötü değil o kadar da grafikleri bir de kaç senelik oyun yani.
Bir kaç senelik değil aslında 11 senelik bir oyun grafikleri evet inanılmaz derecede değil ama bazı yerlerde ki texturelar gerçekten oyundan soğutuyor.(Yanlış okumuşum galiba kaç senelik yazıyormuş bir kaç senelik diye görmüşüm)
Örneğin bu beni rahatsız ediyordu oynarken, belki de iç karartıcı şeyleri sevmediğimden dolayı da olabilir ama oyunu oynamama engel olmadı oyun hala çok güzel bir oyun bence, herkesin deneyip oynaması gerektiğini düşünüyorum.
1713819022925.png

Oyunun fiyatı her ne kadar eskiden ucuz olsa da bu hâliyle de iyi ve fiyatını hak ediyor. Önceden 7-9 TL gibi fiyata almıştım, iyi ki de almışım. Steam'den oyun aldığım zamanlarda 10 TL'nin altındaki kaliteli oyunları hesaba direkt çekmiştim.

Geri
Yukarı