7000 TL oyuncu koltuğu tavsiyesi

Yusuftb

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Max 7000-7200 civarlarına kadar limitim var. Oyuncu koltuğu almak istiyorum. Tavsiyeniz var mıdır? Marka model olarak? xDrive 15'li veya xDrive anka arasında kararsızım. Şu an anka indirimde. Hawk Chair ile xDrive arasında da git gel yaşıyorum. Bu ikisi dışında tavsiyeniz varsa onlara da bakabilirim. Bir de oyuncu koltuğu yerine güzel bir ofis koltuğu alsam mı acaba diye bir düşünce var kafamda. Yardımcı olursanız sevinirim.

İKEA Markus. Biraz aşıyor ama çok övülüyor.

Hocam kaç kilosunuz?

90 kg 1.90 boyum var.

İKEA Markus. Biraz aşıyor ama çok övülüyor.
Bir tanıdığım da bu koltuğu almış yakın zamanda. O da bunu tavsiye etti.

Hawk Fab V4 tavsiyemdir. Kardeşimde var çok rahat. Tabii kiloya göre değişiyor kendisi 80 kilo.
Bu modele de baktım ama çok kararsız kaldım. Genelde çok oturan bir insanım ve duruş bozukluğum var. Genel olarak sort bel boyun ağrısı çekiyorum. Bunları bir nebze olsun azaltacak, daha rahat ettirecek bir koltuk arıyorum.

Hawk Fab V4 tavsiyemdir. Kardeşimde var çok rahat. Tabii kiloya göre değişiyor kendisi 80 kilo.
fab v4'ü araştırdım biraz çok kötü diyen insanlar var. Aklımda ki modellerden biri bu. Arka yastıkları, oturma kısmı vs. rahat, yumuşak mı nasıl acaba?

90 kg 1.90 boyum var.

Bu modele de baktım ama çok kararsız kaldım. Genelde çok oturan bir insanım ve duruş bozukluğum var. Genel olarak sort bel boyun ağrısı çekiyorum. Bunları bir nebze olsun azaltacak, daha rahat ettirecek bir koltuk arıyorum.

fab v4'ü araştırdım biraz çok kötü diyen insanlar var. Aklımda ki modellerden biri bu. Arka yastıkları, oturma kısmı vs. rahat, yumuşak mı nasıl acaba?
Şu anda Xdrive Anka ve Hawk Chair Fab V4 arasında kararsızım.

Son düzenleme:
90 kg 1.90 boyum var.

Şu anda Xdrive Anka ve Hawk Chair Fab V4 arasında kararsızım.
Hawk'ın Fab modelini kullanıyorum. Kumaş olması güzel olsa da, sırt yastığı sürekli araya sıkışıyor. Lastiği kenarlara sıkıştırsan bile bir süre sonra geri eski haline geliyor. Kısacası sırt yastığı problemli. Aynı şekilde kol koyma kısımları da pek iyi değil. Benim tavsiyem denemeden almamanız. Kalçanızın bir değmesi şart. Hangi model rahat gelirse onu alırsınız.

Teşekkür ederim
Hawk'ın Fab modelini kullanıyorum. Kumaş olması güzel olsa da, sırt yastığı sürekli araya sıkışıyor. Lastiği kenarlara sıkıştırsan bile bir süre sonra geri eski haline geliyor. Kısacası sırt yastığı problemli. Aynı şekilde kol koyma kısımları da pek iyi değil. Benim tavsiyem denemeden almamanız. Kalçanızın bir değmesi şart. Hangi model rahat gelirse onu alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı