750 Ti ve Q8300 performansı nasıl olur?

Lykoe

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim Q8300 işlemcim var ve yeni 750 Ti alıyorum. Sizce oyun performansım nasıl olur? FPS nasıl olur? CS GO LOL ve GTA 5'te?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten 2 gün sonra alacağım kartı bir deneyeyim tatmin olmazsam bir şekilde çözeceğim artık yolunu.
Biliyorum o modeli, gayet serin bir karttır kendisi 😀. Bence alın gitsin, E5450'yi OC yapmak için uğraşmayın hiç. Ama siz bilirsiniz yine de, karar sizin.

Evet adama FurMark testini yaptırdım en fazla çıktığı derece 51'di süper bir değer bence 8X 1080P açtırdım.

Zaten 2 gün sonra alacağım kartı bir deneyeyim tatmin olmazsam bir şekilde çözeceğim artık yolunu.

Birçok oyunda tatmin eder zaten, Q8300 750 Ti'ı GPU odaklı çoğu oyunda besler zaten, ancak GTA 5, PUBG gibi işlemci ağırlıklı oyunlarda darboğaz kaynaklı bir miktar kayıp meydana gelir. Zamanında ben de 2 yıl Q6600 + 750 Ti kullandım, hatta ilk GTA 5'i bitirişim bu sistemle oldu 😀. Kullandığım süreç içerisinde de çoğu oyunda üzmedi beni.

Birçok oyunda tatmin eder zaten, Q8300 750 Ti'ı GPU odaklı çoğu oyunda besler zaten, ancak GTA 5, PUBG gibi oyunlarda darboğaz kaynaklı bir miktar kayıp meydana gelir. Zamanında ben de 2 yıl Q6600 + 750 Ti kullandım, hatta ilk GTA 5'i bitirişim bu sistemle oldu 😀. Kullandığım süreç içerisinde de çoğu oyunda üzmedi beni.

PUBG Lite oynarım ben zaten oynarsam eğer ve onda da 70 80 FPS altını alacağımı hiç düşünmüyorum tek düşüncem CS GO'da çok rahat bir şekilde kasmadan etmeden oyunumu oynamak çok akıcı oynamak istiyorum.

PUBG Lite oynarım ben zaten oynarsam eğer ve onda da 70 80 FPS altını alacağımı hiç düşünmüyorum tek düşüncem CS GO'da çok rahat bir şekilde kasmadan etmeden oyunumu oynamak çok akıcı oynamak istiyorum.

Oynarsınız merak etmeyin, hatta CS'ye gelecek olan yeni güncellemeyle alacağınız değerler daha da iyileşebilir.

Oynarsınız merak etmeyin, hatta CS'ye gelecek olan yeni güncellemeyle alacağınız değerler daha da iyileşebilir.

Teşekkürler yardımın için.
Aaa bir de şey ben 2.el alıyorum adamdan videosunu falan istedim adam attı hiç gıkı çıkmadı güzelde konuşuyor sıkıntı yok FurMark testini falan attı sorun yok gibi duruyor sence sıkıntı olur mu?

Aaa bir de şey ben 2.el alıyorum adamdan videosunu falan istedim adam attı hiç gıkı çıkmadı güzelde konuşuyor sıkıntı yok FurMark testini falan attı sorun yok gibi duruyor sence sıkıntı olur mu?

Mümkünse elden almaya özen gösterin, ikinci ele pek güven olmuyor. OCCT ve Furmark testi ekran kartı için yeterli. İmkanınız varsa oyun falan açıp deneyin derim ben.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı