7Hz Salnotes Zero alınır mı?

Haylaz2961

Hectopat
Makaleler
2
AliExpress'te her şey dahil 500 TL ediyor. İncelemeleri gayet güzel gözüküyor fakat KZ Zex'ten geçmeye değecek kadar olur mu emin değilim. Kasım sonlarına doğru Black Friday indirimleri olsa da kur ve enflasyondan dolayı beklesem mi emin değilim. Beklersem büyük ihtimalle bütçemi ~1000 TL'ye tamamlayabilirim diye düşünüyorum. Şu anki mevcut bütçem 700 TL civarı. Farklı önerileriniz varsa belirtirseniz sevinirim.

Şu anki bütçenize en iyisi 7Hz Salnotes Zero gibi duruyor.

Bütçenizi arttırınca Truthear Zero x Crinacle'a da bakabilirsiniz.

Şu anki bütçenize en iyisi 7Hz Salnotes Zero gibi duruyor.

Bütçenizi arttırınca Truthear Zero x Crinacle'a da bakabilirsiniz.
Hocam öncelikle öneriniz için teşekkür ederim. 11.11 indirimleri ile Truthear Zero'yu sipariş verdim fakat Shenzhen Audio sağ olsun biraz geç elime ulaşacak gibi.
Bir öneri daha isteyecektim, kablo yükseltmesi olarak önerebileceğiniz bir kablo var mı. Tripowin Grace gayet güzel gözüküyor, sizin fikir veya önerileriniz neler?
*Mikrofon olması şart değil.

Truthear Zero bende almayı düşünüyorum kulaklıktan memnun musunuz?Şuan 1800-2000tl civarında fiyatı sizce değer mi?Fps oyunları için alacağım.

@Rams'Ey ~Kasım ayından bu yana Truthear Zero kullanıyorum ve memnun olduğumu söyleyebilirim. PUBG oynarken ses kasmamda gayet yardımcı oluyor. Müzik konusunda da beğendiğimi söyleyebilirim, teknik açıdan yeterli bilgi ve deneyimim olmadığı için pek yardımcı olamayacağım fakat ben müzik dinlerken zevk alıyorum.
Alınır mı konusuna gelirsek Zero bazında konuşursam evet öneririm fakat benzer fiyat aralığında daha iyi veya farklı seçenekler de olabilir bu yüzden yabancı forum veya YouTube kanallarından araştırma yapmanız sizin için daha yararlı olur.

@Rams'Ey ~Kasım ayından bu yana Truthear Zero kullanıyorum ve memnun olduğumu söyleyebilirim. PUBG oynarken ses kasmamda gayet yardımcı oluyor. Müzik konusunda da beğendiğimi söyleyebilirim, teknik açıdan yeterli bilgi ve deneyimim olmadığı için pek yardımcı olamayacağım fakat ben müzik dinlerken zevk alıyorum.
Alınır mı konusuna gelirsek Zero bazında konuşursam evet öneririm fakat benzer fiyat aralığında daha iyi veya farklı seçenekler de olabilir bu yüzden yabancı forum veya YouTube kanallarından araştırma yapmanız sizin için daha yararlı olur.
Öneriniz için teşekkürler dediğiniz gibi bende araştırma yapıyorum Truthear Zero dışında Truthear hola - Kz Zsn Pro X ve Salnotes Zero şuanki seçeneklerim arasında f/p olarak hangisi daha öndeyse ona göre karar vericem daha önce bu kulaklıklar ile tecrübesi olan yazarsa güzel olur aslında.

KZ'leri ele direkt az da olsa muzik icin de kullanacaksan. Onun disinda Truthear Zero ve Hola ikisi de var bende. Zero her kullanim senaryosu icin daha iyi ama fiyati da 2 kat.

Bu arada Truthear Zero'nun yeni modeli de cikti Zero Red, onunda arastir istersen 10ohm empedance adaptor ile geliyor.

Geri
Yukarı