8.000 TL civarı oyun kulaklığı önerisi

Bütçe
4000-8000

berkeheisn

Yoctopat
Daha fazla  
JBL Quantum 810 6.989, 00 TL
JBL Quantum 910 8.750, 00 TL
ASUS ROG Delta 7.1 6.789, 00 TL
ASUS ROG STRIX Fusion 300 8.450, 00 TL
Logitech G PRO X 4.289, 00 TL
SteelSeries Arctis Nova Pro 8.399, 00 TL
SteelSeries Arctis Pro 5.749, 00 TL

Bu kulaklıklar arasında teknik açıdan bir kıyaslama ve sıralama yapabilir misiniz? Bir de SteelSeries modellerinde olan gamedac ses kartı görevi mi görüyor?
Not: Oyun için kullanacağım. Kablolu bir model arıyorum. 8000 üstü olanlar olursa muhtemelen temiz 2.el alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu kulaklıklar arasında teknik açıdan bir kıyaslama ve sıralama yapabilir misiniz? Bir de SteelSeries modellerinde olan gamedac ses kartı görevi mi görüyor?
Not: Oyun için kullanacağım. Kablolu bir model arıyorum. 8000 üstü olanlar olursa muhtemelen temiz 2.el alacağım.
Arctis nova pro alırsan ben kullanıyorum 1 yıldan uzun süre oldu gayet güzel kulaklık memnun'um.

Arctis Nova Pro ile Arctis Pro arasında ses kalitesi açısından farklar neler acaba? Sizce 2600 TL'lik farka değer mi?
Ses kalitesi değil ama konfor ve kullanışlılık konusunda çok daha önde. Kablosuz dac özellikleri batarya performansı gibi gibi. Alabiliyorsan nova pro daha mantıklı. Bu arada ses kalitesi de biraz iyileşmiş tabiki.

HyperX cloud3 falan al, ister kablolu ister kablosuz, gerçekten çok kaliteli fiyatları 4-6k arası

JBL Quantum 810 6.989, 00 TL.
JBL Quantum 910 8.750, 00 TL.
ASUS ROG Delta 7.1 6.789, 00 TL.
ASUS ROG STRIX Fusion 300 8.450, 00 TL.
Logitech G PRO X 4.289, 00 TL.
SteelSeries Arctis Nova Pro 8.399, 00 TL.
SteelSeries Arctis Pro 5.749, 00 TL.

Aralarından Logitech Pro X kullanıyorum bayağı iyi kulaklık, müziklerde efsane oyunlarda ses kasarkende bayağı iyi.

Merhaba.
SteelSeries Nova Pro kullanıcılarına bir sorum olacak. Ben de bu kulaklığı almayı düşünüyorum. İnceleme videolarından gördüğüm kadarıyla sonar yazılımı içinde ekolayzır ayarlarında müzik dinlemek için sadece birkaç tane preset ekolayzır tanımı var.
Bendeki 2500 liralık Anker Bluetooth kulaklık uygulamasında bile 22 tane ön tanımlı (piyano, klasik müzik, rock, dans, elektronik müzik gibi) preset ekolayzır tanımı var. Ben bu kadar pahalı ve kaliteli kulaklıktan daha fazla preset ekolayzır tanımı beklerdim.
Siz bu sorunu nasıl hallediyorsunuz. Dinlediğiniz her müzik türü için manuel ek tanım mı yapıyorsunuz?
Sizde ki Nova Pro'lar kablolu mu kablosuz mu?

Bir de listede olmayan bir oyunu oynarken hangi ekolayzır ayarı ile oynuyorsunuz?
Teşekkürler...

Son düzenleme:
Merhaba.
SteelSeries Nova Pro kullanıcılarına bir sorum olacak. Ben de bu kulaklığı almayı düşünüyorum. İnceleme videolarından gördüğüm kadarıyla sonar yazılımı içinde ekolayzır ayarlarında müzik dinlemek için sadece birkaç tane preset ekolayzır tanımı var.
Bendeki 2500 liralık Anker Bluetooth kulaklık uygulamasında bile 22 tane ön tanımlı (piyano, klasik müzik, rock, dans, elektronik müzik gibi) preset ekolayzır tanımı var. Ben bu kadar pahalı ve kaliteli kulaklıktan daha fazla preset ekolayzır tanımı beklerdim.
Siz bu sorunu nasıl hallediyorsunuz. Dinlediğiniz her müzik türü için manuel ek tanım mı yapıyorsunuz?
Sizde ki Nova Pro'lar kablolu mu kablosuz mu?

Bir de listede olmayan bir oyunu oynarken hangi ekolayzır ayarı ile oynuyorsunuz?
Teşekkürler...

Müzik için EQ programı kullanacaksanız kesinlikle fxsound öneririm efsane bir şey ses kalitesi konusunda bayağı iyi ama müzik için diyorum bunu 5 üzerinden 5 yıldız almış bir yazılım.

Müzik için EQ programı kullanacaksanız kesinlikle fxsound öneririm efsane bir şey ses kalitesi konusunda bayağı iyi ama müzik için diyorum bunu 5 üzerinden 5 yıldız almış bir yazılım.

Çok teşekkürler tavsiye için. Şimdi indirip kurdum. Benim kulaklığın sadece telefon için uygulaması var, PC için yoktu. Bu iyi oldu gerçekten. Yazılım bayağı iyi gözüküyor...

Yeni konular

Geri
Yukarı