8.5 bin TL bütçe ile hangi yurt dışı telefon alınabilir?

Bütçe
8.5k
Yurt dışı Kesinlikle önermiyorum bu arada bilginiz olsun. İstediğiniz için söylüyorum.

1 seneyi aştı y. D telefon kullanıyorum, evde 1 tane daha var alışkınım yani.

IMEI atıldıktan sonra format ve güncellemede gitme gibi bir dert yok

İyiymiş O, bennim Note 10 Pro da gidiyor. Telefon hakkında ki deneyimleriniz varsa yazar mısınız? Note 30 için diyorum.

İyiymiş O, bennim Note 10 Pro da gidiyor. Telefon hakkında ki deneyimleriniz varsa yazar mısınız? Note 30 için diyorum.
Realme 11 pro da özellikler bakımından güzel duruyor. Hemen hemen Phoenix 5g ile aynı. Fiyat uygunsa alınabilir.

GM 24 pro için dediğim gibi önyargıları aşmak gerekiyor. Gidin bir vatan, Teknosa, mediamarkt'a inceleyin bakın. Size net bir şekilde söyliyebilirmki marka isminden tamamen bağımsız bir cihaz.

6K fiyatı olan bir telefon için kesinlikle mükemmel. Öyle General Mobile veya Reeder gibi ekranlara dokununca dandik hissiyatı yok. Ekranı akıcı. Parçaları da gayet iyi duruyor. Fiyat performans olarak o modeli öyle ise Note 40 Pro üzmez.

Realme 11 Pro da özellikler bakımından güzel duruyor. Hemen hemen Phoenix 5G ile aynı. Fiyat uygunsa alınabilir.

12K fiyatı var, kablosuz şarj yokmuş ama bakalım.

GM 24 Pro için dediğim gibi ön yargıları aşmak gerekiyor. Gidin bir vatan, Teknosa, MediaMarkt'a inceleyin bakın. Size net bir şekilde söyliyebilirmki marka isminden tamamen bağımsız bir cihaz.

Elimden GM Discovery, GM8, GM20 geçti, Discovery hariç rezildi benim için, bilemiyorum gidip bakmak lazım.

6K fiyatı olan bir telefon için kesinlikle mükemmel. Öyle General Mobile veya Reeder gibi ekranlara dokununca dandik hissiyatı yok. Ekranı akıcı. Parçaları da gayet iyi duruyor. Fiyat performans olarak o modeli öyle ise Note 40 Pro üzmez.

Teşekkürler

12K fiyatı var, kablosuz şarj yokmuş ama bakalım.

Elimden GM Discovery, GM8, GM20 geçti, Discovery hariç rezildi benim için, bilemiyorum gidip bakmak lazım.

Teşekkürler
Dediğim gibi GM 24 serisi başka. GM 20 bende kullandım. İşlemci olarak aşşırı düşük bir cihazdı.

Baktınız mı? 2 cihaz alacağım, 10-11 arası ve 8-9 arası öneri yaparsan çok güzel olur.
Kusura bakmayın hocam atlamışım. Hemen bakıp dönüyorum.

Mi 11t
Honor 90
Realme 10 pro+ 256gb
Realme 11 pro 256gb

Mi 11t hariç hepsi edge ekran. Bu cihazları 9-10-11 civarına, bulunduğunuz ildeki satıcılarda değişiklik gösterme ihtimali de olarak bulabilirsiniz.

8k civarına ise önereceğim cihazlar;

Yd note 12 pro 5g
GM 24 pro
Yd m11t lite gibi cihazlar olur. Dediğim gibi fiyatlar bulunduğunuz ildeki satıcılarda değişiklik gösterebilir.

Son düzenleme:
Kusura bakmayın hocam atlamışım. Hemen bakıp dönüyorum.

Mi 11T
Honor 90
Realme 10 Pro+ 256 GB
Realme 11 Pro 256 GB

Mi 11T hariç hepsi Edge ekran. Bu cihazları 9-10-11 civarına, bulunduğunuz ildeki satıcılarda değişiklik gösterme ihtimali de olarak bulabilirsiniz.

8K civarına ise önereceğim cihazlar;

Yurt dışı Note 12 Pro 5G
GM 24 Pro
Yurt dışı M11t Lite gibi cihazlar olur. Dediğim gibi fiyatlar bulunduğunuz ildeki satıcılarda değişiklik gösterebilir.

Realme 11 Pro çok dikkatimi çekiyor ama kablosuz şarj olmaması biraz üzdü ama gayet hoş cihazlarmış, bir 11 Pro bir de Infinix Note 40 Pro alırım ya da 2 tane Note 40 Pro alırım gibi. Note 12 Pro 5G ve Note 10 Pro'dan geçiş yapılacak cihazlara. Duruma göre bakalım.

Realme 11 Pro çok dikkatimi çekiyor ama kablosuz şarj olmaması biraz üzdü ama gayet hoş cihazlarmış, bir 11 Pro bir de Infinix Note 40 Pro alırım ya da 2 tane Note 40 Pro alırım gibi. Note 12 Pro 5G ve Note 10 Pro'dan geçiş yapılacak cihazlara. Duruma göre bakalım.
Yani bütçe olarak biraz daha bekleyip 2 tane 11 pro almanız daha iyi olur. Yani açıkçası kablosuz şarja fazla takılmamanızı tavsiye ederim. Elbette ki bir eksi ama segmentindeki performansı oldukça iyi.

Yani bütçe olarak biraz daha bekleyip 2 tane 11 Pro almanız daha iyi olur. Yani açıkçası kablosuz şarja fazla takılmamanızı tavsiye ederim. Elbette ki bir eksi ama segmentindeki performansı oldukça iyi.

Biraz duruma bağlı, şimdi işlemci, anakart, M.2 SSD gibi şeylerde almayı planlıyorum o sebepten çok açılmadan işin içinden çıkmaya çalışıyorum he bir de Note 40 Pro 5G aşırı hoşuma gitti :D

Yeni konular

Geri
Yukarı