80 derece Sıcaklık normal mi?

Masaüstü hocam.

Hocam işlemciyi alalı oldu 1 sene felan. O zaman Ryzen 1200 ile gelen veya tam hatırlamıyorum da bi macun sürdüm. Kutu içeriğinden gelen bir macundu sanırsam. Şuan şüphe ettim acaba macun sürdüm mü diye :D Cooler Master Hk serisi bir tane sipariş ettim. Gelince onu süreceğim.
Bir daha çıkıp oyunu açayım soğuduktan sonra bakalım 80 derecelere kaç dakika içinde çıkacak test edeyim.
Aynen dostum bir bak bize ilet.

Yani 76 dereceye kadar çıktı Rust oyununda. Minimum sistem gereksinimine baktım da Ryzen 1200 zaten. Ben parçacık kalitesini fullemiştim. Azalttım biraz. 76 77 derecede çalışıyor 1 saat falan oldu oyuna gireli.

Ben 2, 3 saat oyun oynarım en fazla 71,72'ye çıkar. Kasanız kapalı bir yerde mi?

Ben 2, 3 saat oyun oynarım en fazla 71,72'ye çıkar. Kasanız kapalı bir yerde mi?
Sayılır
Yeni macunu sürüp 1 saat kadar oynadım max sıcaklık değeri 55 dereceye kadar çıktı. Yaklaşık 20 derecelik bir fayda sağladı çok iyi. Fotoğraf 1 saatlik oyun sonuna ait.

Dosya Ekleri

• ahmaha.jpg
    ahmaha.jpg
    339,7 KB · Görüntüleme: 193
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı