800 TL'ye elektronik sigara önerisi

Asımmmm

Yoctopat
Daha fazla  
Ben elektronik sigara almak istiyorum ve aklımda bir şey yok, mümkün ise Amazon veya Hepsiburada tarzı güvenilir sitelerden birkaç şey önerebilir misiniz? Bütçem 750-800

Selam, bir süre elektronik sigara kullandığımda nefes darlığı, kalp ağrıları olmaya başladı ve bıraktım illa ben istiyorum diyorsan ülkemizde zaten resmi satışı olmayan ürünü Hepsiburada veya Amazon gibi sitelerden temin edemezsin diye düşünüyorum internette bazı güvenilir olduğunu düşündüğüm siteler var ancak sanırım burada link paylaşamıyoruz kaldı ki 800TL değerinde bir elektronik sigara ne kadar dayanıklı olacak cebinde patlama olasılığı ne kadar olacak. Tavsiyem hiç içme içeceksen de biraz bütçeni yükselt.

Ben elektronik sigara almak istiyorum ve aklımda bir şey yok, mümkün ise Amazon veya Hepsiburada tarzı güvenilir sitelerden birkaç şey önerebilir misiniz? Bütçem 750-800
O sitelerden öyle şeyler alamazsın. Şehrindeki tedarikçiden alman lazım. Ayrıca o fiyata bir şey de bulamazsın miniumum 1200 den başlıyorlar.

Nasıl tarzda elektronik sigara istiyorsun? Nargile tipi mi yoksa sigara tipi mi? Ama bu fiyat bandına anca Vozol gibi çakma ve zararlı ürünleri alabilirsin.

Geri
Yukarı