8000 TL ekstra verip iPhone 13'ten 14'e geçmek mantıklı mı?

LeoV7

Centipat
Daha fazla  
14'ün piyasası nasıl acaba, bir de 13'ün yazılım güncellemede sıkıntı falan çekenler olmuş yakınımda kullananlarda sıkıntı yok da sosyalde şarj olmama, şarj yüzdesi düşme, sadece kapalıyken şarj olma vs. sıkıntılar çekenler olmuş ondan bir tereddüt ettim hiç güncellemedim. Cihaz daha 5 aylık zaten temiz arkadaş istedi ondan satayım içim de rahat eder. Bir de elimde telefonu uzun tutan biri değilim ondan piyasası da önemli benim için rahatlıkla satabilir miyim?
14'ü alırsam rahat satabilir miyim?

Kankam beni yanlış anlama, 14 serisi candır. Ancak Pro modelinden düze geçip, üstüne 8K vermek biraz gaza gelmek gibi. Ben olsam geçmem.

Yok bende zaten düz 13 var düz 13'ten düz 14'e geçeceğim 8K koyup. Mantıklı mı?

14'ün piyasası nasıl acaba, bir de 13'ün yazılım güncellemede sıkıntı falan çekenler olmuş yakınımda kullananlarda sıkıntı yok da sosyalde şarj olmama, şarj yüzdesi düşme, sadece kapalıyken şarj olma vs. sıkıntılar çekenler olmuş ondan bir tereddüt ettim hiç güncellemedim. Cihaz daha 5 aylık zaten temiz arkadaş istedi ondan satayım içim de rahat eder. Bir de elimde telefonu uzun tutan biri değilim ondan piyasası da önemli benim için rahatlıkla satabilir miyim?

iPhone telefonları düzü asla parayı hak etmiyor parayı. Eğer illa iPhone diyorsan Pro'ya da Pro Max alacaksın yoksa değmez.

Sadece şu an kullandığın cihazı 8K vererek sıfırlamış olursunuz. Aynı telefona geçtiğiniz için de değişim hissiyatı falan hissetmezsiniz. Onun yerine 2. el 13 Pro ya da daha yüksek bütçe varsa artık ilerisi Pro modellere çıkmalısınız derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı