8000 TL Telefon Önerisi

Bütçe
8000
Cihaz aslında verdiği performans bakımından gayet iyi cihaz ama MIUI tarafından iyi güncellemeler gelmiyor. 120hz ekran şuan çok stabil değil. Batarya performansıda şuan çok iyi değil. Tasarım diğer telefonlara göre kaba dursa da sonradan alışıyor insan. 1. yılına kadar memnun kaldığım bir cihaz. Kamerası çok iyi değil ama kötü de değil. Oyunlardaki performansı vs. gayet iyi. Neyi kronik anlayamadım? @BehzatAmirim

Cihaz aslında verdiği performans bakımından gayet iyi cihaz ama MIUI tarafından iyi güncellemeler gelmiyor. 120Hz ekran şu an çok stabil değil. Batarya performansıda şu an çok iyi değil. Tasarım diğer telefonlara göre kaba dursa da sonradan alışıyor insan. 1. yılına kadar memnun kaldığım bir cihaz. Kamerası çok iyi değil ama kötü de değil. Oyunlardaki performansı vs. gayet iyi. Neyi kronik anlayamadım? @BehzatAmirim

Bende anlamadım, arkadaşımda var bende almayı düşünüyorum. Aldığım gibide Custom ROM atmayı düşünüyorum. MIUI çöplüğünde yaşamak kadar zor bir şey yok.

•Ekran donmaları,basmamaları
•Batarya optimizasyonu
•Kasa Kalitesi
Poco X serisinin GT cihazları ve F serisi harici iyi olmuyor.
Hocam ben hiç dokunmatikle alakalı bir problem yaşamadım, yaşayanı da görmedim. Batarya konusunda haklısın. Kasası için birşey söyleyemem malzeme kalitesi ve tasarımı benim hoşuma gidiyor.

Hocam ben hiç dokunmatikle alakalı bir problem yaşamadım, yaşayanı da görmedim. Batarya konusunda haklısın. Kasası için birşey söyleyemem malzeme kalitesi ve tasarımı benim hoşuma gidiyor.
İnternet üzerinde bir çok yorum mevcut. O cihaz o ücret çok fazla.
X3 GT-Realme GT ME alınabilir o fiyata.

Yeni konular

Geri
Yukarı