8000 TL telefon önerisi

Bütçe
8.000

Swezy Emre

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. bütçem 8.000 TL Tecno Camon 18p almayı düşünüyorum sizce alınır mı? F/P olarak en iyisi o diyorlar veya ne önerirsiniz bir de 2. el iPhone 11 alsam ve bataryasını değiştirsem nasıl olur cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu Tecno Camon serisini ben yeni yeni duyuyorum, mediamarkta incelediğim zaman gayet kullanışlı ve özellikleri güzel bir telefona benziyor lakin işletim sistemini pek beğenmedim açıkçası.

Merhaba arkadaşlar. Bütçem 8.000 TL Tecno Camon 18p almayı düşünüyorum sizce alınır mı? F/P olarak en iyisi o diyorlar veya ne önerirsiniz bir de 2. el iPhone 11 alsam ve bataryasını değiştirsem nasıl olur cevaplarsanız sevinirim.

O fiyata iPhone 11 bulamazsınız sadece yurtdışılar var o fiyata. Bütçeyi yükseltip alacaksanız alınır. Batarya sağlığı iyi bulursanız değiştirmenize gerek yok. Cihazın değişeni olmamasına dikkat edin.

Merhaba arkadaşlar. Bütçem 8.000 TL Tecno Camon 18p almayı düşünüyorum sizce alınır mı? F/P olarak en iyisi o diyorlar veya ne önerirsiniz bir de 2. el iPhone 11 alsam ve bataryasını değiştirsem nasıl olur cevaplarsanız sevinirim.

Tecno Camon 18p alınmaz. Bu bütçede Realme 10, Realme C55 gibi cihazlardan birini alabilirsin.

Bu fiyata iPhone 11 bulamazsınız, sıfır olarak M33, ikinci el olarak ise iPhone SE2 almanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı