Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

Arkadaşlar devir yapmayin, devir işleminde yeni pakete gecireceklerinden hem 480 TL yeni hat parasi cikiyor hem de yeni tarifeler çok pahalı çıkıyor. Vodafone bana dunya para cikardi ben de soyle yaptim, babam Vodafone'a cayma bedelini odeyip kapattı, Turkcell'e gectim 10 GB+1000 dk 129 TL+40 TL yeni hat parası oldu.(12 ay boyunca faturama ek 40 TL odeyecegim bu zaten her operatorde olan bir şey) boyle yaparak Vodafone'un cok ama cok pahali yeni hat fiyatlarindan kurtulmus oldum hem de Turkcell daha iyi cekiyor bence. Bu Turkcell'in kampanyasi 20 Kasım'da bitiyor, fiyatlar harbiden cok uygun.
Aynı durum bende de oldu. Yeni numaraya geçiş yapmak dışında bir eksisi yok bu durumun ve kesinlikle değer.

Realme 10, A24’e göre daha iyi bir seçim midir? 256 GB olan versiyon.
A24 daha iyi ana kamera(?) ve 5 yıl güncelleme desteğine sahip. A24 6gb olmasına rağmen daha stabil çalışabilir. Hangisi daha iyi bilmiyorum açıkçası sizin için ne önemliyse ona göre seçin. Benzer cihazlar. Realme 10'da selfie kamerasında fena değil gibi.

Son düzenleme:
A24 daha iyi kamera ve 5 yıl güncelleme desteğine sahip. 6gb olmasına rağmen daha stabil çalışabilir. Hangisi daha iyi bilmiyorum açıkçası sizin için ne önemliyse ona göre seçin. Benzer cihazlar.
Kamera için M34 vs A24 kıyasında hangisi daha mantıklı? Ayrıca A24, A 34’e göre kamera konusunda üzer mi?

Kamera için M34 vs A24 kıyasında hangisi daha mantıklı? Ayrıca A24, A 34’e göre kamera konusunda üzer mi?
M34 bence daha iyi her anlamda. Sadece biraz kalın ve kaba. Ben olsam M34 alırdım. A34'ün kamerası çok iyi değil. a24 ile karşılaştırma yapamıyorum şu an ama hayal kırıklığı biraz a34 kamera olarak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
120hz ekran 6000mah batarya M34 alınır bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı