Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

Arkadaşlar ya size yemin ederim 3 haftadır beynim patladı şu vergi muhabbeti yüzünden. Şu an Galaxy A32 kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok. İndirimle 5 bin TL civarına geleceği için çok hoşuma gittiği için aldım telefonu ancak dediğim gibi cidden beynimi yaktı çok gereksiz bir stres kaynağı oldu. Amazonu ayrı dert devlet başvuruyu reddedecek telefon elimde kalacak mı ayrı dert. Şundan çok korkuyorum başvurum reddedilirse telefon elimde kalacak o telefona 9.5 bin TL vereceğime biriktirip S23 FE alırım diye bir manteliteye sahibim. Sizce ne yapayım, bekleyeyim mi ve risk alıp vergi başvurusunu bekleyeyim mi yoksa iade edip emektar A32 ile devam edeyim mi? (2 yıllık A32)

Arkadaşlar Samsung shopta öğrenci belgesi olarak kardeşimin belgesini yüklesem bir sıkıntı olur mu? Ama diğer tüm bilgilere kendimin bilgilerini giricem. Sadece öğrenci belgesi kardeşimin olucak

Faturada 1. IMEI yeterli. Başvuru ekranında 2. IMEI'yi elle giriyorsunuz. Başka SIM kullanmayın.

Teşekkürler hocam bu değerli bilgi için.
Arkadaşlar Samsung shopta öğrenci belgesi olarak kardeşimin belgesini yüklesem bir sıkıntı olur mu? Ama diğer tüm bilgilere kendimin bilgilerini giricem. Sadece öğrenci belgesi kardeşimin olucak
Olur bence işini riske atma.

Başvurulara bakmaya başlamışlar.
A34'ü kaçırdım, M34'ün Exynos işlemcisine de güvenemeyip Teknosa'dan A24 aldım.
Screenshot 2023-11-29 at 21-57-25 GSB BİZ.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı