Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

Arkadaşlar Samsung M34 için sorular/sorunlar/çözümler için bu konuya beklerim ben de M34 aldım, M34 alanlar burada toplanabilir.
Ayrıca Samsung yeni bir kampanya baslatti, yine M34 9499 TL ve stoklar 3000 adet ile sınırlı bizim için özel sayfa açmışlar orada yaziyor.(bakanligin yapmis oldugu geri ödeme için bir sayfa açmış, kendi egitim programindan bahsetmiyorum.)
Görseli ekiyorum: Samsung devlet destegine uygun oldugunu da belirtmis bence faturada vs. bir sorun cikarsa arkamizda durur.
C766CB69-B404-45F9-9E0D-B51845B9C618.jpeg

Az önce iade işlemlerini başlattım. A34'ü beklemek aptallık. Amazon'u beklemek ise kendime ve parama yapabileceğim en kötü şey. A34 için uğraşan herkese başarılar umarım hakkınızın karşılığını alırsınız. Ben A24 ya da M34'ten devam en azından Amazon'daki kadar rezil edilmeyeceğim.

M34'u acele edip alin bence hocam, iade ederek iyi yapmissiniz yoksa yeni yil zamlarina yakalabilirsiniz.

Arkadaşlar Samsung M34 için sorular/sorunlar/çözümler için bu konuya beklerim ben de M34 aldım, M34 alanlar burada toplanabilir.
Ayrıca Samsung yeni bir kampanya baslatti, yine M34 9499 TL ve stoklar 3000 adet ile sınırlı bizim için özel sayfa açmışlar orada yaziyor.(bakanligin yapmis oldugu geri ödeme için bir sayfa açmış, kendi egitim programindan bahsetmiyorum.)
Görseli ekiyorum: Samsung devlet destegine uygun oldugunu da belirtmis bence faturada vs. bir sorun cikarsa arkamizda durur.Eki Görüntüle 2044716

M34'u acele edip alin bence hocam, iade ederek iyi yapmissiniz yoksa yeni yil zamlarina yakalabilirsiniz.
Hala Tek IMEI'li fatura veriyorlar değil mi? Çift IMEI zorunluluğu var mı faturada onu da tam bilmiyorum ama.

Hala tek IMEI'li fatura veriyorlar değil mi? Çift IMEI zorunluluğu var mı faturada onu da tam bilmiyorum ama.

Hocam, ikinci IMEI'ye tik atip kendimiz yaziyoruz zaten o konuda sorun olmaz. Tek IMEI yaziyorlar, ikinci IMEI'yi faturaya yazan yok herhalde.
Bakanligin slaytında eger ikinciime varsa tik atıp yazin diyordu. Resmi gazetede de “2. imei” bahsedilmemis.

@One Way Trigger.
Hocam siz bu konunun babalarından biri oldunuz o yuzden size bir soru soracagim :D
Benim ikametgâh adresim ailemin evi, fakat İstanbul'da evde kalıyorum ve teslim adresi ile fatura adresi orasi oldu. Bunun hakkinda resmi gazetede bir şey gormedim bu sorun olmaz degil mi? Sonuçta yurtta kalan öğrenciler ikametgâh adresini yurt yapacak hali yok :D

Son düzenleme:
Ben başvuru yaptım hem telefon hem internet desteğine ama başvuru durum sorgulamaya girince başvurunuz bulunmamaktadır diyor, önceden görünüyordu. Var mı başına gelen?

Edit: Gir çık yaptım düzeldi şimdi, sabah da aynısını denemiştim halbuki, olmamıştı.

Son düzenleme:
Görseli ekiyorum: Samsung devlet destegine uygun oldugunu da belirtmis bence faturada vs. bir sorun cikarsa arkamizda durur.Eki Görüntüle 2044716

Hocam benim yaşım daha dolmadı acaba telefonu alsam mı? Yaşım dolmadı diye vergi iadesinde sorun çıkar mı?

Hocam benim yaşım daha dolmadı acaba telefonu alsam mı? Yaşım dolmadı diye vergi iadesinde sorun çıkar mı?

Hocam 17 yasinda olamanız sorun yaratir mi bilmiyorum da kendi adiniza IBAN'ınız var mi? Kendi adiniza IBAN olmasi icin banka hesabiniz olmasi gerek, 18 yasindan kucuk iken acilmiyor galiba.

Geri
Yukarı