900 TL ekran kartı tavsiyesi

Hepsini okudum ve fiyat farkı göz önünde bulundularak bir seçim yapılacaksa, bu nedenle Asus modeli tercih edilmiceksede Sapphire yerine Msi R9 380 4GB almasını tavsiye ediyorum.
Sen galiba Dual-X dönemindesin halen daha bir uyansan iyi olur Nitro serisi gayet başarılı oldu ve Sapphire'in yüzünü aka çıkarttı, bilmiyorum ama üstümüze sert gitmen hiç hoşuma gitmiyor, yüksek ihtimallede bir fanboysun sen bildiğini okuyabilirsin, biz burada insanlara yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Sen galiba Dual-X dönemindesin halen daha bir uyansan iyi olur Nitro serisi gayet başarılı oldu ve Sapphire'in yüzünü aka çıkarttı, bilmiyorum ama üstümüze sert gitmen hiç hoşuma gitmiyor, yüksek ihtimallede bir fanboysun sen bildiğini okuyabilirsin, biz burada insanlara yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Bu fanboyluk olayı nedir? Ben ne diyorum Sapphire HD 7750 ekran kartını kullanıyorum, eğer fanboy olsaydım kendim Sapphire kullanmazdım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı