900 TL ekran kartı tavsiyesi

Sapphire konusunu araştırın biraz. Aynı şeyleri söylemekten sıkıldık. Araştırma yapıp yorum yapın.

Kaynağı gösterebilir misiniz? Ben de farklı verilere ulaşıyorum çünkü. Ayrıca öyle bir payı öyle olsa bile R9 380, Gtx 960 karşısında daha iyi bir seçim.

Daha kaliteli ve daha hoş bir görünüşü var. PowerColor ve Sapphire kulanan çoğu tanıdığımda arzalanma olayları görünüyordu. Forumdada hep Msi ve Asus önerilmiştir. En basitinden yıllardır bakır soğutma borularına nikel kaplama getirmedilir.

Daha kaliteli ve daha hoş bir görünüşü var. PowerColor ve Sapphire kulanan çoğu tanıdığımda arzalanma olayları görünüyordu. Forumdada hep Msi ve Asus önerilmiştir. En basitinden yıllardır bakır soğutma borularına nikel kaplama getirmedilir.
Nikel kaplama ne kadar önemli bir şey anlatamam size yani o kadar önemli ki fps ye doğrudan etkiliyor ?

Nikel kaplama ne kadar önemli bir şey anlatamam size yani o kadar önemli ki fps ye doğrudan etkiliyor ?

Performansları aynı zaten, sadece görmek istediğiniz yeri görmeyin. Ben ne diyorum arızalanıyor ve forumdada hep Asus, Msi öneriliyor. Ayrıca daha kaliteli güç bileşenlerine sahipler, mosfetler için ayrı soğutmaları var.

Performansları aynı zaten, sadece görmek istediğiniz yeri görmeyin. Ben ne diyorum arızalanıyor ve forumdada hep Asus, Msi öneriliyor. Ayrıca daha kaliteli güç bileşenlerine sahipler, mosfetler için ayrı soğutmaları var.
Sapphire marka bir kart elinize aldınız mı ? Aldığınız zaman kaliteli olduğunu anlıyorsunuz zaten Asus kart arızalanınca ne oluyor serviste sürünüyorsunuz tabiri caizse Asus MSI önerenler fanboylardır koyun sürüsü gibi o önerdi diye bizimde önermemiz saçma olur.

Bu forumda, arızalan Sapphire kart konuları kadar arızalanan MSI ve Asus kart konuları da açılıyor. Asus ve MSI önerilme sebebi ise: pahalıysa iyidir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı