A2 ehliyetten kaldım

Stealth_tv

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
r5:7500F Asus Prime b650m-k RTX4070SUPER GSKİLL FLARE X5 32 GB RAM 1TBM2 SSD 500GB SATA SSD 1TB HDD
XPG K Mesh Kyber 750W 80+ Gold
Arkadaşlar bugün ehliyetten kaldim. Sağ seritten sol şerite sinyal vererek gectim fakat yol kenarinda arabalar park edildigi icin ben de soldan devam ettim bir kisminda ve iptal ettiler sinavimi. Simdi ne yapmaliyim? Bir de ne kadar ücret oderim diger sinav icin?

Sadece direksiyon sınavını ödersin.
Uğraşsan bir şey çıkmaz muhtemelen. Senin gibi anlatan çok var. Biraz taraflı anlatılıyor gibi geliyor. Adamlar sen sınava girince bir şey kazanmıyor. Maaşlı çalışanlar. Elindeki kağıt ne diyorsa odur.
Bence de biraz eksik anlatılıyor gibime geliyor .

Gerekçeli bir şekilde sinyal vererek sol şeride geçmişsin ne diye iptal ettiler, nerede hata buldular anlayamadım hocam.
Hocam neymis soldan gitmisim saga gecmisim arada şerit değiştirmişim saçma sapan iptal etti araba park etmisler koskoca yola napiyim ben sagdan sola mecburen geciyorum.Döner kavsaga dogru sola gectim tekrar orda indirdi direk.Bana cok sacma geldi.Egitimde bize ayni şekilde sürdük birsey demediler.

Sadece direksiyon sınavını ödersin.
Uğraşsan bir şey çıkmaz muhtemelen. Senin gibi anlatan çok var. Biraz taraflı anlatılıyor gibi geliyor. Adamlar sen sınava girince bir şey kazanmıyor. Maaşlı çalışanlar. Elindeki kağıt ne diyorsa odur.

Yok hocam zaten anlattilar hatamizi yapacak bir şey yok sinava girerim tekrar bazi sitelerde tekrar 2 saat ders ucreti falan odeme zorunluluğu var yaziyorda merak ettim ne kadar tutar bu 2. sinav ucreti.

Valla ben de heyecandan ehliyet sınavında 2 kez kalmıştım 1'inde haketmiştim. Ama seninki gibi kaldıklarımdan 1'i uyduruk bir sebeptendi. 3. de anca geçtim. 7 yıldır araç kullanıyorum 1 tane bile kaza yapmadım trafik cezam bile yok (1 kez emniyet kemeri yüzünden yedim onun dışında).
Yapacak bir şey yok ödeyip bir sonraki sınava gireceksin olabiliyor böyle şeyler.
Suan direksiyon sınav ücreti ne kadar bilmiyorum ama onu ödersin sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı