A2 ehliyetten kaldım

Tamamdir ya o zaman 295 TL şu an onu veririm tekrar biter. Tesekkurker arkadaşlar her şey icin.
B sınıfı ehliyette sınavdan kalınca ücretsiz bir şekilde 2. sınava hakkın var diye biliyorum. Direksiyon dersi zorunluysa onuda kurs ücretsiz veriyor sanırım. (B sınıfı için konuşuyorum A sınıfında farklı olabilir.)

@spriggan nereden geliyor bu güzel bilgiler? Sanarsın TYT-AYT gibi bağlantılı sınavlar da tekinin ücreti ikisine de yetiyor. Hem akla mantığa uygun bir şey değil hem de doğru değil.
Bir tanıdığım yakın zamanda sınava girdi onda böyle 1-2 mevzu olmuştu. Ben ehliyeti alalı 10 yılı geçtiğinden çok bilgi sahibi değilim. Dikkat ettiysen hiç bir cümlemde emin olduğumu söylemedim.

Yakınım sınava girerken ya direksiyon dersinin yada sınavın emin değilim bir tanesinin ücretini 1 kere ödememişti. Sınav ücretinimi ödemedi, direksiyon dersininmi hatırlamıyorum.

Sınavdan kaldıysan girerken yine sınav parası ödüyorsun.

Hocam değişmiş ders parasida aliyorlar 800 kusur bir miktar dedi.Ehliyet değil para tuzağı oldu yahu

Bir kere iki kere olan şeyler değil sonuçta, adamın parasını cebe atıyorlar.

Çok saçma eskiden böyle değildi sistem direk aliyormus sadece 2. sinav ucretini. Şimdi bildigin soyuluyoruz şaka gibi harc parasi kadar para veriyorum tekrardan😂

Yeni konular

Geri
Yukarı