A52 telefonda ghost screen ve düşük pil sağlığı

ColdStart

Kilopat
Yer
Turkey
Daha fazla  
Meslek
Engineer
1 yıldır kullanmakta olduğum Samsung Galaxy A52 4G telefonumda bildirim paneli kısmında ve İnstagram navigasyon tuşlarının olduğu kısımda ghost screen oluştuğunu gördüm. Aynı zamanda Samsung Members adlı uygulamada pil sağlığını kontrol ettiğimde 'işlem gerekli, yaşam: Kötü' uyarısını aldım. İşin garip kısmı telefonumun şarjını %85'in üzerine çıkarmadım aynı zamanda %20'nin altına da pek inmedi. Ekran ve pil ücretsiz bir şekilde birlikte değişiyormuş sanırım. Bu sorunu yaşayan ve garantiyle ilgili tecrübesi olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Son düzenleme:
Samsung'un müşteri hizmetlerinden daha detaylı bir bilgi alabilirsiniz. Ayrıca telefonu aldığınız yerde ithalatçı garantili veya üretici garantili kısmına dikkat etmenizi öneririm. Eğer ithalatçı ise yaptırmamanız daha sağlıklı olabilir.

1 yıldır kullanmakta olduğum Samsung Galaxy A52 4G telefonumda bildirim paneli kısmında ve İnstagram navigasyon tuşlarının olduğu kısımda ghost screen oluştuğunu gördüm. Aynı zamanda Samsung Members adlı uygulamada pil sağlığını kontrol ettiğimde 'işlem gerekli, yaşam: Kötü' uyarısını aldım. İşin garip kısmı telefonumun şarjını %85'in üzerine çıkarmadım aynı zamanda %20'nin altına da pek inmedi. Ekran ve pil değişimi ücretsiz bir şekilde birlikte değişiyormuş sanırım. Bu sorunu yaşayan ve garantiyle ilgili tecrübesi olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.
Hocam benim de A52 cihazım var geçen yazın cihazın dokunmatiği kendi kendine bozulmuştu bu sebepten garantiye verdim. Garantiden geldiğinde tamir edilmişti ekran, şarj soketi ve batarya 0 takılmıştı.

Samsung'un müşteri hizmetlerinden daha detaylı bir bilgi alabilirsiniz. Ayrıca telefonu aldığınız yerde ithalatçı garantili veya üretici garantili kısmına dikkat etmenizi öneririm. Eğer ithalatçı ise yaptırmamanız daha sağlıklı olabilir.
Samsung Türkiye garantili hocam.

İkisini de değiştirirler garantide sorunsuz bir şekilde. AMOLED yanığını bende yaşamıştım.
Benim de tahminim o yönde. Teşekkürler.

Hocam benim de A52 cihazım var geçen yazın cihazın dokunmatiği kendi kendine bozulmuştu bu sebepten garantiye verdim. Garantiden geldiğinde tamir edilmişti ekran, şarj soketi ve batarya 0 takılmıştı.
Cevabınız için teşekkürler hocam.

Teşekkürler.

Telefonumu garantiye gönderdim, telefonunu garantiye gönderecekler için gelişmeleri buradan aktaracağım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı