A54'ten iPhone 13'e geçmek mantıklı mı?

Azulaa

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Apple'a geçmeyi düşünüyorum şu anki telefonumdan. Sizce 13'e geçmek mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 13 kullanıyorum dostum yani şarjı ortalama gidiyor ekranı performansı kamerası çok iyi sadece ele bir tık küçük geldiğinden dolayı 14 Plus veya 15 plusa geçeceğim telefonumu satıp onun harici bayağı memnunum.

Ben 13 kullanıyorum dostum yani şarjı ortalama gidiyor ekranı performansı kamerası çok iyi sadece ele bir tık küçük geldiğinden dolayı 14 Plus veya 15 plusa geçeceğim telefonumu satıp onun harici bayağı memnunum.

Plus önermem ekranı 60 Hz yani 120 Hz'den 60 Hz'ye düşmek bayağı gözle görülür fark yapar.

Düz hiçbir iPhone modelini alma Pro yada Pro Max tercih et.
Tamam da Üniversite öğrencisiyim fazla lüks olur benim için.13 işimi görmez mi?
Kesinlikle katılıyorum alacaksanız 13 Pro almanızı öneririm bende kullanıyorum bir soru sormak istersen sorabilirsin.
Düz alınmaz kral.

Ama kesin geçeceğim diyorsanız geçin.

Plus önermem ekranı 60 Hz yani 120 Hz'den 60 Hz'ye düşmek bayağı gözle görülür fark yapar.
Şu anki telefonum 120hz iphone 13 60 sanırım çok fark eder mi?

Apple'a geçmeyi düşünüyorum şu anki telefonumdan. Sizce 13'e geçmek mantıklı mı?

Yurt dışı düşünürsen o paraya 15 Pro Max sıfır ben bu seçenekten yanayım. İlla TR cihazı istersen bütçeni 2. el 13 Pro modele zorlarsan çok iyi olur. Hem sıfır hem TR cihazı istersen zaten alternatif yok mecbur 13 alacaksın. 13 üzmez de güldürmez de.

Şu anki telefonum 120hz iphone 13 60 sanırım çok fark eder mi?
Eder. 120Hz ekran çok başka ama birkaç gün sonra alışırsın.

Yurt dışı düşünürsen o paraya 15 Pro Max sıfır ben bu seçenekten yanayım. İlla TR cihazı istersen bütçeni 2. el 13 Pro modele zorlarsan çok iyi olur. Hem sıfır hem TR cihazı istersen zaten alternatif yok mecbur 13 alacaksın. 13 üzmez de güldürmez de.
Hocam 12 düşünüyordum kime sorduysam 13 al dedi şu an zar zor ona yetişmeye çalışıyorum.İlk Apple telefonum olacak uzun süre götürür diye düşünüyorum?

Geri
Yukarı