Abra A5 v13.1 laptop boştayken işlemciyi %100 kullanıyor

Müşir

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, sorun başlıkta belirttiğim gibi. Laptopu iş için kullanıyorum, oyun filan oynanmıyorum. Son zamanlarda Chrome'da bile kasmaya başladı. Windows 11 kullanıyordum, bilgisayarcıya götürüp bakımını yaptırdım ve önerisi üzerine Windows 10 kurdum. Daha formattan yeni çıktı ve durum bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görev Yöneticisi'nden CPU kullanımını fazla gördüğünüz bir uygulama varsa eğer o uygulamayı devre dışı bırakın. Malwarebytes veya Kaspersky ile virüs taraması yapın, belki de format attığınız bellek belki de virüslü olabilir. Eğer ki bir sonuç alamazsanız Windows 11'e geri dönmenizi tavsiye ederim.

Kanka istersen iş dosyalırını bir flaşa atabilirsin ondan sonra bence format at. Sen kendin at çünkü bilgisayarcılar virüs falanda atabiliyor. Bence dediğim gibi kendin formatla.

Görev Yöneticisi'nden CPU kullanımını fazla gördüğünüz bir uygulama varsa eğer o uygulamayı devre dışı bırakın. Malwarebytes veya Kaspersky ile virüs taraması yapın, belki de format attığınız bellek belki de virüslü olabilir. Eğer ki bir sonuç alamazsanız Windows 11'e geri dönmenizi tavsiye ederim.

Boşta herhangi bir bellek bırakmadımki virüs kalsın tüm bellekleri formatladım, Windows 11'de aynı sorun vardı. İşlemci chipset yükledim ve tüm sürücüleri kurdum şu an için bir sorun kalmadı yarın belli olur.

Kanka istersen iş dosyalırını bir flaşa atabilirsin ondan sonra bence format at. Sen kendin at çünkü bilgisayarcılar virüs falanda atabiliyor. Bence dediğim gibi kendin formatla.

Öyle yapmıştım zaten. Şu an için bir sorun kalmadı umarım düzelmiştir.

Geri
Yukarı