Acer Aaspire S5742g Laptop İçin Soğutucu Önerisi

Daha önceki benzer konudada bahsettiğim gibi fazla ısınan acer aspire s5742g laptop'ım var. Hava tutarak temizlediğim ve termal macun yenilendiği halde hala ısınıyor. Sağlam bir soğutucu önerirseniz onu alıcam eğer sadece o yetmez derseniz önerilerinizi dinliycem.

Geçen hafta yeni bir laptop soğutucu ürünümüz Türkiye'de satışa sunuldu. İncelemenizi öneririm.

CM Storm » Products: SF-17

Ürünü inceleyebileceğim bir Türk sitesi var mı? Hepsiburada falan yazıyor ama göremedim. Eğer daha gelmediği için hakkında bilgi yoksa fiyatı ve özelliklerini siz anlatır mısınız?

Bence soğutucu falan uğraşma kardeşim fanı değiştir. Bende bir dönem uğraştım temizleme ama şu an yeni fan takıldı garanti kapsamında Crysis3 falan açmazsam ısınmıyor. Anca HD bir oyun da ısınıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı eski Gt420m zaten crysis 3 falan oynayamıyorum, pazartesi okulda söküp bakır boruda falan delik var mı bakacağım eğer varsa fanı değiştiririm soğutucuyu duruma göre düşünürüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı