Acer Aspire One ZG5 Mavi Ekran Sorunu

Sabri Sertan Tan

Hectopat
Merhaba;

Bende Acer AspireOne ZG5 model netbook var. Eskiden League of Legends tarzı oyunlar Vertex Shader hatası vermeden çalıştırıyordu. LOTRO oynamaya çalışırken bilgisayar mavi ekran vermeye başladı ve oyunlarda Vertex Shader hataları karşıma çıktı. LoL'de Stream izlerken aynı anda Skype'dan konuştuğumda bile mavi ekran hatası alıyorum. Bilgisayarım acaba virüs mü kapmıştır yoksa ekran kartında bir problem mi çıkmıştır? Şimdiden teşekkürler.

Bilgisayarın hardware özelliklerini yazmadım netbook olduğu için. İnternetten çıkıyor. Windows 7, Ubuntu, Windows XP yükledim. Daha önce Windows XP'de en az kasıyordu. Fabrika çıkışı Windows XP ondan dolayı Windows XP yükledim, şu anda Windows XP yüklü.

Son düzenleyen: Moderatör:
İngilizce sürümünü kullanmak istediğim için zamunda'dan indiriyorum. Zamunda'ya güvenim sonsuz şu ana kadar indirdiğim hiçbir torrent bozuk çıkmadı ve epey torrent indirdim. :)

- - - Güncellendi - - -

Teşekkür ederim. LoL oynamayı daha denemedim ama diğer oyunlarda winxp deki performansı sergiliyor netbookda. Windows8 :cool:

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı