Acer Nitro 16 AN16-41 Ryzen 9 CPU sıcaklığı normal mi?

Kullanıcı incelemeleri her daim en iyisidir kanal incelemerine asla güvenmem Technopat'ın en son yaptığı Victus 16 incelemesinden sonra anladım ki bir sponsorluk işi dönüyor o da dönmese nereden para kazanacaklar o da var.
Hele sukur valla tebrik ettim kardesim. Ya para kazanmasinlar demiyoruz zaten de, test metodolojileri dogru degil bilimsel test de yapmiyorlar bariz reklam yani. Bunu izleyip beklenti icine giren kullanici ortada kaliyor haliyle. review degil promotion deniyor buna, Zaten 55 desibel gurultuye dayanabilecek olsam monte ederim kasanin altina bir vantilator 30 derece kullanirim laptopu gercekci degil manipulatif ciddiye alinacak bir review videosu degil yani.

Son düzenleme:
Kullanıcı incelemeleri her daim en iyisidir kanal incelemerine asla güvenmem Technopat'ın en son yaptığı Victus 16 incelemesinden sonra anladım ki bir sponsorluk işi dönüyor o da dönmese nereden para kazanacaklar o da var.
Gece gündüz çalışıp iki kuruşa bilgisayar alacak adamları kandırmak yerine hiç kazanmamak daha iyidir hocam.

Gece gündüz çalışıp iki kuruşa bilgisayar alacak adamları kandırmak yerine hiç kazanmamak daha iyidir hocam.
Youtube'da cihazlari kendi paralariyla alip test yapan gercekten tarafsiz insanlar da var onlara yonelmek daha dogru bir hareket olur. Ben bugune kadar Technopatin tarafsiz bir review videosunu gormedim acikcasi.

YouTube'da cihazlari kendi paralariyla alip test yapan gercekten tarafsiz insanlar da var onlara yonelmek daha dogru bir hareket olur. Ben bugune kadar Technopat'in tarafsiz bir review videosunu gormedim açıkçası.

Haklısınız hocam ben genel olarak Acer Nitro 16 serisini fazlasıyla izledim Türkiye'de işini iyi yapan sanırım cihaz TV adlı kanal. Laptopları birbirleriyle kıyaslamakta iyi ama ülkemizde ve yurt dışında laptoplar birbiri ile kıyaslandığı az model var büyük ihtimalle bunum sebebi sabit bir model olmaması ve cihazların pahalı olması masaüstü bu konuda gerçekten çok daha bilgiye ulaşılabilir.

Hele sukur vallahi tebrik ettim kardesim. Ya para kazanmasinlar demiyoruz zaten de, test metodolojileri dogru degil bilimsel test de yapmiyorlar bariz reklam yani. Bunu izleyip beklenti icine giren kullanici ortada kalıyor haliyle. Review degil promotion deniyor buna, zaten 55 desibel gurultuye dayanabilecek olsam monte ederim kasanin altina bir vantilator 30 derece kullanirim laptopu gerçekçi degil manipulatif ciddiye alinacak bir review videosu degil yani.

En tarafsız Victus 16 incelemesini ben yaptım herhalde hocam İnceleme: HP Victus 16 incelemesi

Sizin inceleme efsane zaten utanmasam Monster alacağım Victus yerine.🐺🐺

Zaten Monster daha fazla güç çekiyor Victus'dan ve de daha fazla puan alıyor sıcaklık değerleri de Victus'dan iyi 24 bin liraya Abra var RTX 4050'li Tongfang kasalı.

Zaten Monster daha fazla güç çekiyor Victus'dan ve de daha fazla puan alıyor sıcaklık değerleri de Victus'dan iyi 24 bin liraya Abra var RTX 4050'li Tongfang kasalı.
Neden o bütçede acer nitro 5 4050 varken alayım ki? Monster ve excalibur gibi çöp bilgisayarları asla almam hocam sağolun model değil markadan uzak durulması gerekiyor.

Neden o bütçede Acer Nitro 5 4050 varken alayım ki? Monster ve Excalibur gibi çöp bilgisayarları asla almam hocam sağ olun model değil markadan uzak durulması gerekiyor.

Arada yaklaşık 4 bin lira fark var hocam Tongfang zaten çok ta sorun çıkaracağını sanmam.

Arada yaklaşık 4 bin lira fark var hocam Tongfang zaten çok ta sorun çıkaracağını sanmam.
Hangi monster serisinden bahsettiniz tam anlayamadım ama onlarda 26k civarından başlıyor az zorlayıp daha temiz kasalı nitro 16lar 29k.

Geri
Yukarı