Acer Nitro 5 12500H laptopta garanti bozulmadan 8 GB RAM ekleme

TunusR

Centipat
Daha fazla  
Bunu alacağım Trendyol'dan alıyorum +8GB RAM takacağım nereden takacağım almadan bunları bilmeden almak istemiyorum yoksa elimde kalmasın. Kendim RAM takmayı bilmiyorum ya servise ya da tamirciye verecem.

Bunu alacağım Trendyol'dan alıyorum +8GB RAM takacağım nereden takacağım almadan bunları bilmeden almak istemiyorum yoksa elimde kalmasın. Kendim RAM takmayı bilmiyorum ya servise ya da tamirciye verecem.

Garanti bozulmadan taktırmak için Acer Servislerine gönderip söylemelisin, bakımını falanda yaparlar.

Çok basit bir işlem arka kapak vidalarını söktükten sonra hemen karşınızda oluyor YouTube üzerinden bakabilirsiniz rehberlere garanti bazı laptoplarda sıkıntı olmuyordu diye biliyorum ama garanti kitapçığını okusanız daha iyi olur.

Genelde sadece alt kapağın vidalarını sökerek açılan laptoplarda Ram eklemek sıkıntı olmuyor. Ram eğer ana kartın arkasındaysa tüm ana kartı sökmek gerekiyor ya da klavye kısmından sökülenlerde bazı flex kablolar risk yaratabiliyor. Tırnakları da kırmamak gerekli.

Genelde sadece alt kapağın vidalarını sökerek açılan laptoplarda RAM eklemek sıkıntı olmuyor. RAM eğer anakartın arkasındaysa tüm anakartı sökmek gerekiyor ya da klavye kısmından sökülenlerde bazı Flex kablolar risk yaratabiliyor. Tırnakları da kırmamak gerekli.

Bu laptopta nerede olduğunu nereden öğrenebiliriz.

Garanti bozulmadan taktırmak için Acer Servislerine gönderip söylemelisin, bakımını falanda yaparlar.
Trendyoldan alıyorum satıcıda Trendyol Trendyolami gönderecem aceremi

Acer da ram ekleme ssd takma garantiyi bozmaz. Çok basit arka kapağını açıp takacaksın kapatacaksın.
Uyumlu ram almak için cpu-z programını indir cl değerlerine bakalım ve sana ram önerelim.

Muhtemelen cl22 3200mhz ram ile geliyor cihaz.

İllede yapamam diyorsan garantiye yollayabilrsin fakat biraz tuzlu olabilir.

Acer da RAM ekleme SSD takma garantiyi bozmaz. Çok basit arka kapağını açıp takacaksın kapatacaksın.
Uyumlu RAM almak için CPU-Z programını indir CL değerlerine bakalım ve sana RAM önerelim.

Muhtemelen CL22 3200MHz RAM ile geliyor cihaz.

İllede yapamam diyorsan garantiye yollayabilrsin fakat biraz tuzlu olabilir.

RAM'in ne olduğunu nereden bilecen üstündemi yazıyor bir de soket var ben sadece soketemi takacağım.

Geri
Yukarı