Acer Nitro 5 AN515-58-50CF açılmıyor

KeNair

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, birkaç gün önce Vatan Bilgisayar'dan bu laptopu istettim. Yaklaşık 30 dakika önce elime ulaştı lakin laptop açılmıyor veya ben açamadım. 20 dakikadır şarja takılı ama ne şarj olduğuna dair bir gösterge ne de laptopun çalıştığına dair bir gösterge var. Bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Acer Nitro 5 bende kullanıyorum ilk aldığımda bende açamamıştım sorun ise laptopun şarj giriş kısmını taktığım halde ışığı yanmıyordu bende iyice oturdukdan sonra açıldı. Bir kontrol edin çünkü orası biraz zorluyor.

Acer Nitro 5 bende kullanıyorum ilk aldığımda bende açamamıştım sorun ise laptopun şarj giriş kısmını taktığım halde ışığı yanmıyordu bende iyice oturdukdan sonra açıldı. Bir kontrol edin çünkü orası biraz zorluyor.
Teşekkür ederim oldu. Çok fazla zorlamak gerekiyor oturması için

Hocam Windows kurarken touchpad'in çalışmadığını fark ettim. Bu normal midir yoksa cihaz mı sorunlu? Şu an kurulum ekranında takılı kaldım touchpad çalışmıyor diye

@juztanq

Son düzenleme:
Teşekkür ederim oldu. Çok fazla zorlamak gerekiyor oturması için.

Hocam Windows kurarken Touchpad'in çalışmadığını fark ettim. Bu normal midir yoksa cihaz mı sorunlu? Şu an kurulum ekranında takılı kaldım touchpad çalışmıyor diye.

@juztanq

Hocam ilk öncellikle klavyenizi bir kontrol edin F1-F12 arası tuşların altlarında bazı simgeler vardır orada touchpade benzer bir simge olacak o tuşla beraber FN tuşuna basınız.

Hocam ilk öncellikle klavyenizi bir kontrol edin F1-F12 arası tuşların altlarında bazı simgeler vardır orada touchpade benzer bir simge olacak o tuşla beraber FN tuşuna basınız.
Denedim hepsini ama çalışmadı. Vatan bilgisayarla iletişime geçtim en yakın mağazaya götürüp orada baktırmanız daha iyi olur dedi. Ve format ekranında SSD'yi görmüyor kendim bir şekilde sürücüyü kurup hallederim de işi hiç riske atmayacağım, bir sorun çıkarsa onların gözünün önünde olsun :D

Denedim hepsini ama çalışmadı. Vatan Bilgisayar'la iletişime geçtim en yakın mağazaya götürüp orada baktırmanız daha iyi olur dedi. Ve format ekranında SSD'yi görmüyor kendim bir şekilde sürücüyü kurup hallederim de işi hiç riske atmayacağım, bir sorun çıkarsa onların gözünün önünde olsun :D

Doğru karar vermişsin keşke bende şu an servise gönderebilsem fakat gönderemiyorum laptopum yurt dışından geldiği için.

Son düzenleme:
Doğru karar vermişsin keşke bende şu an servise gönderebilsem fakat gönderemiyorum laptopum yurt dışından geldiği için.
Hocam mağazaya gidip durumu anlattım biz kurulum yapamayız dediler. Kurulumu yapın sürücüleri yükleyin touchpad hâlâ çalışmazsa tekrar gelin yetkili firma ile görüşüp değişim talep edelim dediler. Şu an windows kurmaya çalışıyorum şakin SSD'yi görmüyor format ekranında SSD'nin sürücüsünü nasıl kurabilirim?

eski sürümü windows kurmayı deneyebilirsiniz veya SSD nizin driverını BIOS'tan kurmalısınz bunlar hakkında YouTube'da videolar bulunmaktadır.

eski sürümü windows kurmayı deneyebilirsiniz veya SSD nizin driverını BIOS'tan kurmalısınz bunlar hakkında YouTube'da videolar bulunmaktadır.
İçine windows kurdum hocam lakin touchpad çalışmıyor iade için aradım, ürün açıldıysa iade kabul etmiyoruz diye absürt bi' cevapla karşılaştım. Daha sıfır ürünü servise göndermemi söylediler. Vatan Bilgisayar rezaleti... bakalım iade alabilecek miyim

Geri
Yukarı