Acer Nitro 5 AN515-58-52KA alınır mı?

Vallahi bende 32 GB RAM ve 1 TB disk konusu yüzünden Abra almayı düşünüyordum ama verdiğin linkteki AN515-58-52ka modelini az önce sipariş geçtim. RTX 4050 olan bu laptopu yabancılar incelemiş. Sıcaklık dereceleri bu kasa ve bu seviyedeki laptoplarda mutlaka oluyor yapacak bir şey yok. En azından yeni zamcıklar gelmeden peşin fiyatına 3 taksit aldım. Umarım sorunlu ürün göndermezlerde uğraşmadan kullanırım.

Selam Trendyol'dan mı aldın? Ben de bakıyorum da 40W diyor 140W çıkıyormuş. Bir de önerir misin? Yoksa Monster düşünüyorum hangisi daha iyi bilemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.
Monster Abra A5 vs Acer Nitro 5
ürün 140w bu bütçe için en iyi laptop. ısınma için de bu değerler normal deniliyor ben memnunum laptoptan şuan için. ramlerde dual değil tek kanal 16 gb bununda belirteyim.

Laptop'ta MUX özelliği de var. Alanlara hayırlı olsun bence. Iyi gunlerde kullansınlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi bende 32 GB RAM ve 1 TB disk konusu yüzünden Abra almayı düşünüyordum ama verdiğin linkteki AN515-58-52ka modelini az önce sipariş geçtim. RTX 4050 olan bu laptopu yabancılar incelemiş. Sıcaklık dereceleri bu kasa ve bu seviyedeki laptoplarda mutlaka oluyor yapacak bir şey yok. En azından yeni zamcıklar gelmeden peşin fiyatına 3 taksit aldım. Umarım sorunlu ürün göndermezlerde uğraşmadan kullanırım.

Sıkıntı var mı reis FPS falan?

Reis acer 52KA ile csgo fifa oynuyormusun fps sıkıntısı varmı?

Güncelleme olsun diye yazıyorum, HP Victus 16 aldım. Memnunum. Ama aklım hala Nitro 16'larda.

Bir de ekstra olarak Monster incelemek için bayiisine gittim, bana artık bütün kasaların değiştiğini eski dandik Clevo kasaları kullanmayı bıraktıklarını söylediler. Bu da böyle bilgi.

Geri
Yukarı