Acer Nitro 5 laptop içinden ses geliyor

Ertuğrul.24

Centipat
Daha fazla  
Acer Nitro 5 model laptop CS'de normalde 400 FPS alıyordum, şimdi 200'e düştü gözüküyor ve sürekli drop giriyor. 200 yaziyor ama 200 değil 30 FPS'nin bile altinda gibi videoda da gözüküyor zaten ve laptopun icinden zırrr diye sesler geliyor. Laptop yeni, fanlarinda bir sıkıntı yoktu. Yeni boyle oldu, sorun nedir ve servise gondermeli miyim?

Video gozukmuyor, pardon atilmiyormuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Acer Nitro 5 model laptop CS'de normalde 400 FPS alıyordum, şimdi 200'e düştü gözüküyor ve sürekli drop giriyor. 200 yaziyor ama 200 değil 30 FPS'nin bile altinda gibi videoda da gözüküyor zaten ve laptopun icinden zırrr diye sesler geliyor. Laptop yeni, fanlarinda bir sıkıntı yoktu. Yeni boyle oldu, sorun nedir ve servise gondermeli miyim?

Eğer yeniyse servise gönderin.

Videoyu YouTube a yükleyin öyle atın yeniyse iade yada servis

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Altinda fam var ama ses ondan gelmiyor hocam soğutucu kapali

Pek belli olmuyo ama dikkatli dinlerseniz anlasiliyo hocam

Hocam anladığım kadarıyla ses fandan geliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Altinda fam var ama ses ondan gelmiyor hocam soğutucu kapali

Pek belli olmuyor ama dikkatli dinlerseniz anlasiliyor hocam

Ama normal mi yoksa fazla mı anlaşılmıyor. Kontrol merkezinden fanları performans moduna alın. Belki sıcaklıktandır.

Hocam önceden yoktu böyle bisey 10 gün olmadi laptop düzenli kullaniyodum ilk defa oldu geldiginde boyle degildi fan bi yere sürtünse en basindan beri gelmez miydi ses

Hocam akşam açtım bilgsiyarayi tekrardan ama boyle bir ses gelmiyor şimdide fps de normale döndü ne oluyor buna anlamiyorum birde gta 5 90 100 arasi fps 90 derece sıcaklık normal midir klavyede yön tuşlari kısmı aşıri isiniyo elim yaniyo resmen ve bunlar altinda sogutucu en son kademede calisirken oluyo pc yi ilk defa yuksek performans ayarlarina getirdim boyle oldu normalde dengelide oynuyodum ama yani yüksek performansta surejli bu sicakliklarda oynamak bikgisayarib ömrunu kısaltır kasayı buna göre dizayn etmemisler yaniyo resmen bu nasi iştir ya. Benim laptopta mi bi sikıntı var acaba yoksa genel mi bu.

Geri
Yukarı