Acer Nitro 5 fısır fısır ses geliyor

Synth36

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Nitro 5 RTX 4050 laptopum var oyunlarda duyulmuyor gibi ama laptopun her yerinden bir fısır fısır ses geliyor. Fandan gelmiyor çünkü laptopu ilk açtığımda 0 RPM ve ben yine o fısırtıyı duyuyorum. Alalı 1 ay oldu iade edemem ama sorunun ne olduğunu merak ediyorum. Sizce coil whine olabilir mi?

Fısır fısır nasıl bir ses? Video atabilir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ban yedim kusura bakmayın atamadım. Klavyenin ortasından geliyor işlemcinin ve ekran kartının oldupu yerden ayrıca videoyu çekerken fanlar 0RPM'di.

CD mi var bilgisayarda?

O bilgisayarda muhtemelen CD okuyucu yoktur. Ses çıkarabilecek bir coil whine ihtimali kalıyor.

CD yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ban yedim kusura bakmayın atamadım. Klavyenin ortasından geliyor işlemcinin ve ekran kartının oldupu yerden ayrıca videoyu çekerken fanlar 0RPM'di.
Doğrusu pek bir şey anlamadım. Çok rahatsız etmiyorsa veya performansta bir sıkıntı yoksa sorun yoktur bence. Son çare servise gönderebilirsiniz.

Doğrusu pek bir şey anlamadım. Çok rahatsız etmiyorsa veya performansta bir sıkıntı yoksa sorun yoktur bence. Son çare servise gönderebilirsiniz.

Performansta sıkıntı yok aynısını arkadaşımada aldırdım onunkinede bakacağım. Klavyeye 5-6cm kala duyuluyor.

O benim 4.5 senelik Aspire 3'te de var. Boştayken güç tasarrufu için işlemci bazı özellikleri kısıyor, o yüzden o ses çıkıyor diye okumuştum bir yerde.

Geri
Yukarı