Acer Predator Helios Neo 16 vs ASUS ROG STRIX G16

miniact

Yoctopat
Daha fazla  

Bu iki model arasında kaldım. Ancak Acer'a daha kötü bakıyorum çünkü kampüste bir arkadaşımda Acer Nitro var ve hiç memnun değil gerek performansı gerek ısınma ve fan sesi gerek hoparlör sesinin arada bir bozuması. Biliyorum Nitro biraz daha F/P ürünü ve orta segment ama bu modelinde de fazla ısınma, fan sesi ve hoparlör gibi sorunlar varsa bana çok sıkıntı yaratacaktır. Çünkü bölüm gereği tasarım/yazılım ve bazı projeler için render almada sıkıntı yaratmaması gerekir. Kısacası tasarım/yazılım, video renderlaması ve oyunlarda yüksek performans vermesi benim için en büyük kriterlerden. Ayrıca ASUS ROG 4060 ekran kartına sahip ve ekranı FHD. Donanımsal olarak Acer daha önde ancak beni uzun zamanlar götürmesi de gerek bu yüzden hangisine güvenmeliyim bilemedim. Sizin tavsiyeniz nedir bu konuda? Hangisini neden almalıyım?
Dipnot: Bozdanteknoloji ve Pazarama'dan alsam sıkıntı çıkar mı? Daha önce hiç Pazarama'dan alışveriş yapmadım ve genelde resmi satıcıları tercih ederim. Zamanım çok olmadığından dolayı garanti, tüketici mahkemesi ve iade gibi işlemlerle uğraşmak istemiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı