Açık liseden örgün eğitime geçiş

ylmasck

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben 9. sınıfın ilk döneminde derslerim kötü olduğu için ve evde daha rahat edip düzeltebilirim diye 2. dönemde açığa geçtim. 10. sınıfta tekrar dönmek istiyorum, bunu nasıl yapabilirim? Kredi puanım kaç olmalı? Normal Anadolu Lisesinden geçiş yaptım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam,

Açık Öğretim Lisesinde kayıtlı öğrenciler kaydını aktif ettikten sonra her öğretim yılının başında yüz yüze eğitim veren okul müdürlüğüne dilekçe ile başvurarak geçiş yapabilirler. Açık Öğretim Lisesinde kazandıkları dönemler ve krediler aynen korunur.

Merhaba ben 9. sınıfın ilk döneminde derslerim kötü olduğu için ve evde daha rahat edip düzeltebilirim diye 2. dönemde açığa geçtim. 10. sınıfta tekrar dönmek istiyorum, bunu nasıl yapabilirim? Kredi puanım kaç olmalı? Normal Anadolu Lisesinden geçiş yaptım.
selam kanka aynı sıkıntı bendede var 1 yıl olmuş geçebildinmi

Geçtiniz mi hocam?

Evet geçtim not ortalaman iyi olunca geçebiliyorsun ama şu anki sistemde işler değişti mi bilmiyorum.

Bende geçen dönem 9. sınıfın 2. dönemi açık liseye geçtim 76 kredim var ve derslerin dönemi olarak hepsinde 3 yazıyor sadece 2 tanesinde 2 yazıyor neden acaba? Şu anda dilekçe versem örgüne geçebilme imkanım var mı?
1707733069662.png

Bende geçen dönem 9. sınıfın 2. dönemi açık liseye geçtim 76 kredim var ve derslerin dönemi olarak hepsinde 3 yazıyor sadece 2 tanesinde 2 yazıyor neden acaba? Şu anda dilekçe versem örgüne geçebilme imkanım var mı?Eki Görüntüle 2114235

Önceki sistemde derslerden geçiyorsan sıkıntı olmuyordu dilekçeyle hemen geçiyordun ama şu anki sistemde tam bilmiyorum.

Geri
Yukarı