Açık Liseden örgün eğitime geçiş

Flester

Centipat
Daha fazla  
Açık liseden örgün eğitime 30kredi ile 10. sınıfa geçiş yapılabilir mi? Yapılamazsa ders değişikliği nasıl yapılabilir.
Ekran Görüntüsü (638).png

Din Kültürü ve Trafik Kurallarını nasıl atabilirim?

Açık liseden örgün eğitime 30kredi ile 10. sınıfa geçiş yapılabilir mi? Yapılamazsa ders değişikliği nasıl yapılabilir.Eki Görüntüle 2053353

Din Kültürü ve Trafik Kurallarını nasıl atabilirim?
Sınıfların belirli bir kredi limiti vardı sanırsam. 10. Sınıf için 40 kredi falandı limit.

Sınıfların belirli bir kredi limiti vardı sanırsam. 10. Sınıf için 40 kredi falandı limit.
Evet hocam dediğim gibiymiş. 0-42 kredi arası 9. sınıf sayılıyormuş. Yani şu an 9. sınıfsınız.

Son düzenleme:
Din, Felsefe, T.C. İnkılap, Tarih, Coğrafya, Mat, Trafik kuralları seçmeli falan

Felsefe benim bildiğim sadece sadece 10 ve sonrasında vardı.

10. sınıf derslerini de almışsın hepsinden geçersen kredi de kazanmış olursun mantıken. Yani 2. dönem örgüne geçebiliyor olursun muhtemelen.
8 günde 9. sınıfı toparlamak...

10. sınıf derslerini de almışsın hepsinden geçersen kredi de kazanmış olursun mantıken. Yani 2. dönem örgüne geçebiliyor olursun muhtemelen.
Hocam 9. sınıf sınavda çıkıcak konulara nereden bakıcam?

Hocam sınavda çıkacak konular gösterilmiyor.
Dersinin tüm dönem konularından sorumlusun zaten. Mesela Edebiyat 3. dönemden sınava gireceğim ben tüm 3. dönem konularından sorumlu olacağım sınavda.

Dersinin tüm dönem konularından sorumlusun zaten. Mesela Edebiyat 3. dönemden sınava gireceğim ben tüm 3. dönem konularından sorumlu olacağım sınavda.
O dönemin her konusundan ve ünitesinden sorumlusun yani.

Geri
Yukarı