Adolf Hitler Kavgam alınır mı?

gazwiez

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba 12 yaşında 7. sınıf öğrencisiyim. İnternette kitap ararken Kavgam'ı buldum. Biraz baktım ve beğendim fakat kuzenim sen anlamazsın dedi. Ancak ben bu kitabı okumayı çok istiyorum. Sizce almalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba 12 yaşında 7. sınıf öğrencisiyim. İnternette kitap ararken Kavgam'ı buldum. Biraz baktım ve beğendim fakat kuzenim sen anlamazsın dedi. Ancak ben bu kitabı okumayı çok istiyorum. Sizce almalı mıyım?
Daha 12 yaşındasın dostum, bilemiyorum. Anlaman için biraz gelişmen gerekiyor olabilir. Zira anlayarak okumak en önemli şey. Çok istiyor olabilirsin ama bir şey anlamama ihtimalin var.

Daha 12 yaşındasın dostum, bilemiyorum. Anlaman için biraz gelişmen gerekiyor olabilir. Zira anlayarak okumak en önemli şey. Çok istiyor olabilirsin ama bir şey anlamama ihtimalin var.

Hocam peki şu kitapları okuyabilir miyim?
Büyük Yalanlar-Joseph Goebbels
2.Dünya Savaşı'nın Bilinmeyenleri-Esin Akan
Hocam ama okumak isterim kitabı böyle kitaplar ilgimi çekiyor nedense.

Hocam peki şu kitapları okuyabilir miyim?
Büyük Yalanlar-Joseph Goebbels
2.Dünya Savaşı'nın Bilinmeyenleri-Esin Akan
Hocam ama okumak isterim kitabı böyle kitaplar ilgimi çekiyor nedense.
2. Dünya Savaşı'na ilgi duyuyorsan ve araştırıyorsan anlayabilirsin belki, anlamazsan bir rafa kaldır hazır hissedince okursun. Çok istiyorsan tabii. Türkçe öğretmenine de sorabilirsin.

Dili çok ağır bir kitap ve kitaplarla aram ortalama seviyede. Bir cümlede anlatmak istediği bir şeyi anlamak için en az 2-3 kere bakıyordum, kendinize güveniyorsanız alabilirsiniz. En önemli şey ise bu kitabı anlayarak okumanız.

Dili çok ağır ve bu yaşta pek bir şey anlayacağını sanmıyorum.

1639159392506.png

Yeni konular

Geri
Yukarı