Adolf Hitler Kavgam alınır mı?

Hocam işin sounucu bu kitapları alabilir miyim?
Büyük Yalanlar-Joseph Goebbels
2.Dünya Savaşı'nın Bilinmeyenleri-Esin Akan
Adolf Hitler-Kavgam

Arkadaşlar merhaba 12 yaşında 7. sınıf öğrencisiyim. İnternette kitap ararken Kavgam'ı buldum. Biraz baktım ve beğendim fakat kuzenim sen anlamazsın dedi. Ancak ben bu kitabı okumayı çok istiyorum. Sizce almalı mıyım?
Kavgam Hitlerin kitabıdır ve Hitler o zamanlar bayağı ateşli bir şekilde hapiste yazmıştır. Bence biraz büyümen lazım.

Arkadaşlar merhaba 12 yaşında 7. sınıf öğrencisiyim. İnternette kitap ararken Kavgam'ı buldum. Biraz baktım ve beğendim fakat kuzenim sen anlamazsın dedi. Ancak ben bu kitabı okumayı çok istiyorum. Sizce alınır mı?

Bende 7, 8 sınıf da aldım büyük bir hevesle okumaya başladım ama çok sıkıldım hem anlamadığım çok sözcük var hem de siyasi şeyler anlatıyor en başında diğer sayfaları bilmiyorum sıkılıp bıraktım birkaç ay önce yine okuyayım dedim bu sefer fazla okudum ama sıkıldım sarmıyor ya.

Ben 10. sınıf öğrencisiyim ve hala anlamakta zorluk çekebiliyorum. Şimdi yaşına göre uygun olmaz ama alıp elinde tutabilirsin ekonominin sonu iyi değilde. Kağıda, kitapa zam gelmiş test bile alamıyoruz, fotokopisini bile çekemiyoruz.
Hocam sorun parada değil şimdi okuyamasam bile 8. sınıfta okurum.
hocam lise öğrencisi olsanız daha iyi bence birde 7. sınıfta bol kitap okuyup 8. sınıfta sadece derse zaman ayırmak zorunda kalacaksınız. Benim önerim 9. sınıfı bekleyip bir denemeniz olacaktır.

Arkadaşlar merhaba 12 yaşında 7. sınıf öğrencisiyim. İnternette kitap ararken Kavgam'ı buldum. Biraz baktım ve beğendim fakat kuzenim sen anlamazsın dedi. Ancak ben bu kitabı okumayı çok istiyorum. Sizce alınır mı?

Ben 8. sınıfta okudum. Ben çok kitap okurdum. Bana bile çok ağır geldi anlamakta değil de okumakta zorlanıyordum. Dili açıklayıcı değil. Ve bir romana kıyasla sıkıcı. Ama alınır mı diye soracak olursan kesinlikle alınır. Hem çok ucuz hem de çok değerli bir kitaptır.

Yeni konular

Geri
Yukarı