ADSL Hatta VDSL İnternet Kullanılır Mı ?

Daha fazla  
Şu anda 16 Mbps ADSL internet kullanıyorum ve daha yüksek hızlara çıkmak istiyorum.
Süperonline'ın internet sitesinde dolaşırken VDSL altyapısında 100 Mbps'ye kadar internet sağlanabildiğini gördüm.
Ben şu anda ADSL internet kullanırken VDSL yapısında internet kullanabilir miyim 100 mbps'ye kadar ?

Hayır. Paketin ADSL ise VDSL kullanamazsın. VDSL kullanmanız için VDSL kabloya ihtiyacınız var. Buda altyapınız da yoksa kullanamazsınız.

Evet 16 Mbps'den daha yüksek hızlara çıkmak istiyorum. Süperonline ile su anki sözleşme bitmek üzere ve tekrardan 16 almak istemiyorum.

Bir şey diyeceğim ? 16 Mbps yukarı nasıl çıkacaksınız ? Adamlar hızını sabitlemiş. Yüksek pakete geçerseniz yüksek hızla girersiniz. Tabi altyapınız desteleyecek.

Benim 16 Mbps'den yukarı çıkmak gibi amacım yok. Siz yanlış anlamişsiniz.
Ben tarifeyi değiştirip başka tarifelere geçip 16 Mbps'nin üst paketi olan 25 veya 25 mbps'den yüksek hızlara çıkmak.
Bu ADSL ile mümkün değil şu anda. Benim demek istediğim ADSL kullanılan hatta VDSL hat kullanabilir miyim ? Veya bunun gibi 25 mbps'den yüksek hızlara sunan hatlara ?

VDSL ile ADSL arasında çok fark var. ADSL kabloya sen nasıl VDLS kullanacaksınız. Sana santralden VDSL kablo çeker ise o zaman VDSL kullanabilirsiniz. VDSL desteklemesi içinde altyapınız olacak. Anladınız mı beni ?

Ben internet işlerinden pek anlamıyorum hat işlerinden, ADSL ile VDSL olaylarını.
Benim istediğim sadece 16 Mbps hızında daha hızlı tafiye geçmek. Bunu nasıl yapıcam bunu açıklayın ?

Kaliteli kablo kullanacan. Birde sağlam modemin olacak. Diğer işleri sen halledemezsin. Hattında sorun varsa gelip hallederler. Başka şey yapamazsın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı