Age of History 2 benzeri oyun önerisi

yaraliordek

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Oyun çok basit asker bas, ilerlet, asimile et ve tekrarla. Çok sıkıldım. Bu oyuna benzeyen daha zor olan bir oyun önerir misiniz?
HOI4 ve EU4 önermeyin.

Tarih oyunlarının detaylı olması daha güzel aslında sadece alışması zor ben hala alışamadım hala 🤪 aoh2'de çöp oyun.

Şu anda bilgisayarımda bir sorun olduğundan dolayı HOI4 oynayamıyorum, oynayabildiğim zamanlar da oyunu tam çözemediğim için eğlenemiyordum. ikisinin ortası lazım bana.

Şu anda bilgisayarımda bir sorun olduğundan dolayı HOI4 oynayamıyorum, oynayabildiğim zamanlar da oyunu tam çözemediğim için eğlenemiyordum. İkisinin ortası lazım bana.

HOI4 denemedim ama bir ara HOI 3'e sarmıştım. Çok karışık'tısonra darkest Hour'a geçtim 6-7 saat takıldım. Az da olsa çözdüm ama İngilizcem çok iyi olmadağı için çözemedim ama bir o kadar daha oynarsam çözerim gibi geliyor. Şimdi tekrar gireceğim az da olsa bir deneyimleyelim şu oyunu.

HOI4 denemedim ama bir ara HOI 3'e sarmıştım. Çok karışık'Ti sonra darkest Hour'a geçtim 6-7 saat takıldım. Az da olsa çözdüm ama İngilizce çok iyi olmadağı için çözemedim ama bir o kadar daha oynarsam çözerim gibi geliyor. Şimdi tekrar gireceğim az da olsa bir deneyimleyelim şu oyunu.

Türkçe yama ile HOI4 oyna.

Geri
Yukarı