Agresif davranan öğretmene karşı ne yapılmalı?

Öğretmene söylersem bu sefer olmaz hem ses kayıt cihazımı alır hem de bana kötü davranır.
Nasıl öğretmene söyleyeceğim.
Devamlı olarak öğretmenin size bir şey yapmasından korkuyorsunuz. Bundan korkarsanız hiçbir şey yapamazsınız. Öğretmen şöyle yapar böyle yapar diye düşünmeyin. O camcıya haddini bildirmek için sınıfça dilekçenizi yazıyorsunuz -hepiniz topluca, yok o yazdı, yok bu yazdı olmayacak- imzalıyorsunuz. 2 kopya halinde, birisini idareye diğerini de ilçe millî eğitim müdürlüğüne veriyorsunuz. Sonra istediğiniz olacaktır. Hatta öğretmeninizin girdiği diğer sınıflarla konuşup hepiniz topluca yazabilirsiniz. Daha etkili olacaktır.

Devamlı olarak öğretmenin size bir şey yapmasından korkuyorsunuz. Bundan korkarsanız hiçbir şey yapamazsınız. Öğretmen şöyle yapar böyle yapar diye düşünmeyin. O camcıya haddini bildirmek için sınıfça dilekçenizi yazıyorsunuz -hepiniz topluca, yok o yazdı, yok bu yazdı olmayacak- imzalıyorsunuz. 2 kopya halinde, birisini idareye diğerini de ilçe millî eğitim müdürlüğüne veriyorsunuz. Sonra istediğiniz olacaktır. Hatta öğretmeninizin girdiği diğer sınıflarla konuşup hepiniz topluca yazabilirsiniz. Daha etkili olacaktır.

O camcıyı şikayet edip haddini bildireceğiz.

Arabası yok okulda kavga etmek yasak okulda her kavga edeni idareye götürüp velisini çağırıp okuldan atıyorlar geçen haftada kavga ettiği için 3 öğrenciyi okuldan attılar kendim şahit oldum.
Şaka yapıyorum zaten knkm. Milli eğitime şikayet edin. Bana tokat atan din öğretmenini şikayet ettik özür diledi istesem ceza verdirtirdimde. Büyüklük bende kaslın dedim affettim. Tüm yıl bana çok iyi davrandı.

Geri
Yukarı