Agresif davranan öğretmene karşı ne yapılmalı?

Şaka yapıyorum zaten kankam. Milli eğitime şikayet edin. Bana tokat atan din öğretmenini şikayet ettik özür diledi istesem ceza verdirtirdimde. Büyüklük bende kaslın dedim affettim. Tüm yıl bana çok iyi davrandı.

Peki sakıncası yoksa din hocası size niye tokat attı atmaması lazımdı çünkü din öğretmeni sonuçta anlayışlı olması lazım bir de din hocası size kaçıncı sınıfta tokat attı.

444 0 632 bu konularla ilgileniyor mu bilmiyorum ancak Milli Eğitim Bakanlığı İletişim Merkezi numarasıdır aklınızda bulusun.

Arkadaşlar 10.sınıfa gidiyorum meslek lisesinde okuyorum. Okulumda bir erkek matematik öğretmeni var bizim matematik derslerine giriyor. Derse katılmak istiyorum parmak kaldırıyorum hoca her seferinde beni takmıyor ve tüm sınıfta parmak kaldırıyor tüm sınıfı da takmıyor. Sınıfımda bir kız var hoca sadece hep bu kızla ilgileniyor ve hep onu tahtaya kaldırıp soru çözdürüyor. Öğretmene bu sefer sınıfça diyoruz hocam niye bizi kaldırmıyorsunuz hoca bize diyor çünkü siz bir şey bilmiyorsunuz. Bu kız çok çalışkan ben onu kaldırıyorum diyor. Bir de anlamadığımız bir yeri hocaya sorduğumuzda hoca bize "Bana ne, anlatmıyorum dinleseydiniz" gibi laflar ediyor. Bir de sürekli bizim sınıfa sizin kalbinizi kırarım diyor. Bu öğretmeni sınıf öğretmenimize ve okul idaresine söyledik ama hep bize öğretmeni savundular. Bizi haksız çıkardılar eski matematik hocamız çok iyiydi ama bu yıl matematik derslerine girmiyor. Bir de bu hoca güzel ders anlatmıyor sizce sınıfça ne yapmalıyız bu hocaya karşı?
Yapacak bişey yok. İktidar iktidarı savunur daima.

444 0 632 bu konularla ilgileniyor mu bilmiyorum ancak milli eğitim bakanlığı iletişim merkezi numarasıdır aklınızda bulusun.

Teşekkür ederim arayacağım.
Cimere şikayet edin. Çok geçmiş olsun.

Şikayet edeceğim sağ olun.
Ta.

Cimer'e iletebilirsiniz.

Tamam.
Yapacak bir şey yok. İktidar iktidarı savunur daima.

Maalesef öyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı