Ailemi Steam'e Güvendiremiyorum

Burak Koçoğlu

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hepinizin başına gelmiştir. Ailemi Steam'e güvendiremiyorum. Ne dersem diyim. İnanmıyorlar, cep ödemiyi kabul ediyorlar fakat kredi kartını etmiyorlar. İnternetden o kadar yorum okudum inansınlar diye hala inanmıyorlar. Ne yapmalıyım?

İninal kart kesin çözüm. Teknosa, Ptt, Tansaş gibi yerlerden bulabilirsin. Ayrıca İninal kartı sadece Steam'de değil mastercard geçen her yerde kredi kartı gibi kullanabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Haberleri olmak zorunda değil. Tek başına gidip çıkartabilirsin kartı, basit şeyler istiyorlar zaten. Cep telefonu, isim soyisim vb.
Ben sana birşey söyleyim mi? Ben bu gizli işleri hiç beceremem. Yalan söylemem, söylediğim anda yüzüm kızarıyor. Belli oluyor. Ayrıca bu karta nasıl para yatırıcam. Bursumun bir kısmını yatırsam annem soracak ne yaptın parayı diye.

Migros'ta kasaya gittiğiniz zaman ininal karta para yatırmak istediğinizi söylüyorsunuz. Para yükleme başına 2 TL alıyorlar. Ne kadar para yüklemek istediğinizi kendiniz seçiyorsunuz. Yalan söylenecek bir olay yok burda. Yaşınızı bilmiyorum ancak böyle bir kartı her yerde kullanabilirsiniz. Olaya sadece Steam odaklı bakmayın, bu kartla yemek de yiyebilirsiniz sinemaya da gidebilirsiniz. Alıp almamak size kalmış.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı