Aileniz dışında kimsenin kalmaması

Docthirst

Kilopat
Daha fazla  
Ailenizden başka kimsenizin kalmadığını hissettiniz mi hiç? Hissettiyseniz nasıl başa çıktınız bununla? Bu ara çok koyuyor yalnızlık sadece sevgili değil arkadaş bazında da. Sürekli işte olduğumdan gidemedim çoğu yere(çok da çağıran olmadı zaten) boş günümde de çağıran olmuyor öyle girdik döngüye.

Ailenizden başka kimsenizin kalmadığını hissettiniz mi hiç? Hissettiyseniz nasıl başa çıktınız bununla? Bu ara çok koyuyor yalnızlık sadece sevgili değil arkadaş bazında da. Sürekli işte olduğumdan gidemedim çoğu yere(çok da çağıran olmadı zaten) boş günümde de çağıran olmuyor öyle girdik döngüye.

Dinlemeni tavsiye ederim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hissettim, başa çıkma gücüm her zaman kendim olmamdı, o diğerleri gibi ilgi meraklısı ve başkası olmadan tuvalete bile gidemeyen tiplerden her zaman nefret etmişimdir, ondan güç aldım.

Başa çıkmadım kabullendim, başka yapacağınız bir şey yok bence. Arkadaşım var ama çok talihsiz durumlar geldi başına, aramız bozuk değil ama olan durumları halletmesi gerekiyor. Benim de başka arkadaşım yok o yüzden pek yapacağınız bir şey yok.

Bende bu dönemi yaşadım fakat asosyal bir insan olduğum için çok koymadı yanımda ailem bile yoktu oyunlar yardıma yetişti oradan birkaç arkadaş buldum şu anda 3-4 arkadaşım var ama arkadaştan öte kardeş dediğim insanlar bence herkesin böyle olmalı az ama öz :)

Boş ver. Geçiyor emin ol, çok iyi bir arkadaşın varsa ve kavga edip pişman olduysan emin ol o da pişman ve barışıyorsunuz. O an gelene kadar oyun oyna.

Geçmiyor hocam ya. Mahalleden taşındığımdan beri bu hissiyatı hissediyordum ama az az. Pandemiden sonra o kadar çok vurdu ki. Bazen çıkıyoruz eğlenceli olmuyor çok ama ne bileyim çıkmayınca da kötü hissediyorum garip. Sanırsam ben hiçbir zaman istediğim arkadaş ortamını elde edemedim.
Bende bu dönemi yaşadım fakat asosyal bir insan olduğum için çok koymadı yanımda ailem bile yoktu oyunlar yardıma yetişti oradan birkaç arkadaş buldum şu anda 3-4 arkadaşım var ama arkadaştan öte kardeş dediğim insanlar bence herkesin böyle olmalı az ama öz :)

Hocam ben aslında asosyal değilim ama hayatta her şey ters gidince kendimi kapattığım oldu biraz. Tabi iş gereği sürekli çarşıdayım ama malzeme dağıtıyorum sadece. Oyunlardan ben de arkadaş buldum zamanında ama oyunlar da eskisi gibi tat vermiyor ya.

Hocam ben aslında asosyal değilim ama hayatta her şey ters gidince kendimi kapattığım oldu biraz. Tabi iş gereği sürekli çarşıdayım ama malzeme dağıtıyorum sadece. Oyunlardan ben de arkadaş buldum zamanında ama oyunlar da eskisi gibi tat vermiyor ya.
Benim de yok. 2 yıl önce lise bittiğinden beri kimseyle konuşmuyorum. Üniversiteler açılmazsa arkadaş edinmeye niyetim de yok. :D
Akıl sağlığınızı nasıl stabil tuttunuz ciddi soruyorum.

Benim de yok. 2 yıl önce lise bittiğinden beri kimseyle konuşmuyorum. Üniversiteler açılmazsa arkadaş edinmeye niyetim de yok. :D
Akıl sağlığınızı nasıl stabil tuttunuz ciddi soruyorum.

Geçmiyor hocam ya. Mahalleden taşındığımdan beri bu hissiyatı hissediyordum ama az az. Pandemiden sonra o kadar çok vurdu ki. Bazen çıkıyoruz eğlenceli olmuyor çok ama ne bileyim çıkmayınca da kötü hissediyorum garip. Sanırsam ben hiçbir zaman istediğim arkadaş ortamını elde edemedim.
Edersin ya sıkıntı etme bu kadar. Benim iki üç arkadaşım var, yetiyor. Koskoca dünyada 2-3 kişi yok mu sence senlik? Elbet bulacaksın takma, bilgisayarın varsa bilgisayarda takıl kafa dağıt, sosyalleşme gruplarına falan girme :D. Kafa bir grup bulabilirsen çok güzel olur. Bulamazsan ki bu daha büyük bir ihtimal çünkü Discord ve ya diğer platformların grupları dipsiz kuyu. Dediğim gibi takmayın bulacaksınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı