Aileyi PC toplamaya ikna etme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Nefe Arkadaşım yazılılarının zor olduğunu 95'e yükseltmesinin çok zor olduğunu söyledi. 90'ı denese kabul ederler mi sence? 97-98 istiyor ailesi, geçen sene 83 getirdi ortalama bu sene 87'ye yükseltti.

Benim babam bilgisayarcıydı daha doğmadan yerim hazırdı.2 yaşındayken gta vc oynuyorum ama ben şu an bu halimden memnun değilim aşırı derecede bağımlıyım belkide annesi en doğrusunu yapıyordur ?

Babasını ikna ettik sayılır ama daha çok annesinde kalıyor ve annesi dominant.
Dostum o kadar dominant bir anne çıkıp "babamı getiriyorsun 95'i" demezmi sence?
Bana demişlerdi :D ''Bana mı getirdin sanki! Kendin için çalışacaksın oğlum.'' ama şükür bugün işimi fazla fazla gören telefon ve kasam var,

@Nefe Arkadaşım yazılılarının zor olduğunu 95'e yükseltmesinin çok zor olduğunu söyledi. 90'ı denese kabul ederler mi sence? 97-98 istiyor ailesi, geçen sene 83 getirdi ortalama bu sene 87'ye yükseltti.
Çalışırsa yapamayacağı hiçbirşey yok benimde ortlamam 90 altıydı pnun kadar iken.Şimdi çok şükür 95 üstü

Benim babam bilgisayarcıydı daha doğmadan yerim hazırdı.2 yaşındayken gta vc oynuyorum ama ben şu an bu halimden memnun değilim aşırı derecede bağımlıyım belkide annesi en doğrusunu yapıyordur ?
Dostum şimdi uzak tuttu diyelim. Çocuk okuyup mesleğini eline alınca zaten teknolojiyle alakası olması gerekecek. Bilgisayarda teknolojinin kapılarını güzel bir şekilde açıyor.
Çalışırsa yapamayacağı hiçbirşey yok benimde ortlamam 90 altıydı pnun kadar iken.Şimdi çok şükür 95 üstü
Ben çalıştım 60 ortalamayı 54'e düşürdüm. Şu çalışmak tek bendemi işe yaramıyor ya?

Dostum şimdi uzak tuttu diyelim. Çocuk okuyup mesleğini eline alınca zaten teknolojiyle alakası olması gerekecek. Bilgisayarda teknolojinin kapılarını güzel bir şekilde açıyor.
Sence okuyup cerrah olursa tahmin bile edemeyeceği parayla gezerse buna hiç gerek kalır mı ? Bilgisayarla para kazanılmaz kendinizi kandırıyorsunuz o yayıncılara özenerek.onlar sizce 20-30 yıl sonrada ordan okadar para kazanabilecekler mi ? Bence hayır.

Sence okuyup cerrah olursa tahmin bile edemeyeceği parayla gezerse buna hiç gerek kalırmı ? Bilgisayarla para kazanılmaz kendinizi kandırıyorsunuz o yayıncılara özenerek.onlar sizce 20-30 yıl sonrada ordan okadar para kazanabileceklermi ? Bence hayır.
Neden bilgisayar ile para kazanılmasın? En basitinden tasarım yapıp satanlar var, video montajlayanlar var deli gibi de kazanıyorlar.

Neden bilgisayar ile para kazanılmasın? En basitinden tasarım yapıp satanlar var, video montajlayanlar var deli gibi de kazanıyorlar.
Bu konuda haklısınız.Verimli kullanırsa evet ama çoğu aileler buna emin olamıyor o yüzden öyle dedim.Ama eğer gerçekten verimli kullanıcaksa tamamdır.

Sence okuyup cerrah olursa tahmin bile edemeyeceği parayla gezerse buna hiç gerek kalır mı ? Bilgisayarla para kazanılmaz kendinizi kandırıyorsunuz o yayıncılara özenerek.onlar sizce 20-30 yıl sonrada ordan okadar para kazanabilecekler mi ? Bence hayır.
Kimsenin kendini kandırdığı yok. Şimdinin cerrahlığı ile 20 yıl sonranın cerrahlığı aynımı olacak sence? Geleceği düşünmelisin bence. Ayrıca 20-30 yıl sonraki yayıncıların çok daha fazla kazanacağına emin olabilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı