Akıllı tahtaya temas edildiğinde USB sesi geliyor

Arkadaşlar bölümde bir Vestel faz 1 sanırsam dokunmatik bozuk ama sürekli USB takıldı çıkarıldı sesi veriyor. Bir hoca tahta ops'nin olduğu yere sertçe vurdu ve çalışmıştı. Sonra bozuldu. Yine vurduk, nafile. Dokunmatik bozuk. İyi güzel, neden USB takıldı çıkarıldı sesi veriyor sürekli? Bazen sessizken hafif dokunsak bile hemen ses veriyor. Veya bir şekil kendim çözebilir miyim? Orada bir anı bırakmak istiyorum şefime.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bölümde bir Vestel faz 1 sanırsam dokunmatik bozuk ama sürekli USB takıldı çıkarıldı sesi veriyor. Bir hoca tahta Ops'nin olduğu yere sertçe vurdu ve çalışmıştı. Sonra bozuldu. Yine vurduk, nafile. Dokunmatik bozuk. İyi güzel, neden USB takıldı çıkarıldı sesi veriyor sürekli? Bazen sessizken hafif dokunsak bile hemen ses veriyor. Veya bir şekil kendim çözebilir miyim? Orada bir anı bırakmak istiyorum şefime.

Hocam ellemeyin kalsın ders işlemessiniz.

Arkadaşlar bölümde bir Vestel faz 1 sanırsam dokunmatik bozuk ama sürekli USB takıldı çıkarıldı sesi veriyor. Bir hoca tahta Ops'nin olduğu yere sertçe vurdu ve çalışmıştı. Sonra bozuldu. Yine vurduk, nafile. Dokunmatik bozuk. İyi güzel, neden USB takıldı çıkarıldı sesi veriyor sürekli? Bazen sessizken hafif dokunsak bile hemen ses veriyor. Veya bir şekil kendim çözebilir miyim? Orada bir anı bırakmak istiyorum şefime.

Tahtaya USB portu üzerinden mi temas ediyorsunuz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı