Akko 3108 ne kadar eder?

Letharia Vulpina

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, elimde Akko 3108 bulunuyor fakat satmayı düşünüyorum çünkü bu ürünü aldım. Hem tahmini fiyat olarak fikirlerinizi hem de klavyeler arasındaki görüşlerinizi paylaşır mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de Akko 3108V2 vardı ROG Scope RX EVA-02 modeline geçtim. Klavye dediğin öyle olur.

крепкое-рукопожатие-рукопожатие.gif

Akko'yu ise satmadım, bir daha yanlış tercihler yapmamam için ibret olsun diye tutuyorum.

Bende de Akko 3108V2 vardı ROG Scope RX EVA-02 modeline geçtim. Klavye dediğin
RX gibi olur.

Eki Görüntüle 2123799

Akko'yu ise satmadım, bir daha yanlış tercihler yapmamam için ibret olsun diye tutuyorum.
Benim açıkçası bir şikayetim yok klavyeden, gayet memnunum, basım hissiyatı ve diğer genel özellikleri hoş, sadece RGB istediğim için geçmek istiyorum bir de bir tık Asus takıntısı diyelim.

Benim açıkçası bir şikayetim yok klavyeden, gayet memnunum, basım hissiyatı ve diğer genel özellikleri hoş, sadece RGB istediğim için geçmek istiyorum bir de bir tık Asus takıntısı diyelim.

Ben de memnun olabilirdim eğer parmağımın ucunun sürtmesiyle bile tuşa tepki verecek kadar hassas olmasa ve 1978 model mahkeme daktilosu gibi şakırdamasaydı.

Ben de memnun olabilirdim eğer parmağımın ucunun sürtmesiyle bile tuşa tepki verecek kadar hassas olmasa ve 1978 model mahkeme daktilosu gibi şakırdamasaydı.
Hangi switch kullanıyordunuz hocam. Benimki sarı ve evet bir tık sesi var ama rahatsız etmiyor hatta hoş geliyor diyebilirim

Geri
Yukarı